מוזמנים להתקשר: 03-5711999

סכרת

החיים מתוקים בלי סוכר – תזונה טבעית למניעת סכרת

 

הסכרת היא מחלה עתיקה, רק בישראל יש כ- 440,000 חולי סכרת ועוד אלפים שלא מודעים לכך. אך אין מה להיבהל, מחלת הסכרת היא מחלה הדרגתית וטיפול בריא והקפדה על תזונה טבעית היא הדרך האפקטיבית והיעילה ביותר להמשיך לחיות כפי שצריך , באורח חיים איכותי ומתוק. גם ללא כמות הסוכר הרגילה. במידה שאתם מרגישים תסמינים כגון : צמאון רב, צורך רב לשירותים, עייפות, נמלול בכפות הרגליים או מצב רוח רע לעיתים תכופות – מומלץ להיבדק ולהקדים את התרופה למכה.

 

בדיקה רפואית למחלת הסכרת יכולה למנוע ואף להציל אתכם ממחלות רבים כמו מחלות לב, איבוד כפיים, מחלות כליות ועוד סיבוכים.  הקפדה על תזונה בריאה ואורח חיים נכון יגרום לכם להאריך ולהעריך את חייכם. כפי שמגיע לכם בצורה הטובה ביותר השמה מיטבית של כל רגע ורגע. לתהליך זה ישנו צורך להגיע בגישה חיובית, גישה שתתן את התוצאות הרצויות ולכן אנטוניו טרו מאמין שכל אדם אשר מעוניין בתזונה טבעית וריפוי כדי לשפר את מצבו הבריאותי – יש לבוא בכלי המפתח המרכזי, כנות. מהימנות מאפשרת צמיחה, שגשוג, הצלחה.

 

תהליך הטיפול במחלת הסכרת הוא דו צדדי, כפי שנאמר דרוש שניים לטנגו ולכן אמינות, מוסריות ושיתוף פעולה מעולה, זהו סוד ההצלחה של תהליך הייעוץ והליווי אשר יעשה לאורך כל הדרך. כל אדם הוא אינדיבידואלי, המטרות שלו להשגת התוצאות חשובה מאין כמוה ולכן אנטוניו טרו בעל מחויבות ואכפתיות שזה אכן יקרה, הקשבה, ייעוץ ושיתוף פעולה תגרום לסוף טוב, גוף בריא – חיים בריאים.

 

למי שלא יודע, פחמימות הן סוכר – ולכן יש צורך להקפיד על הכמות הנכנסת לגופכם. הפחתה בכמות הפחמימות היא למעשה הפחתה בכמות הסוכר בגוף. היכן יש פחמימות? כמעט בכל מוצר יש לנו פחמימות. חשוב מאוד לא לצרוך פחמימות פשוטות וכן שתייה ממותקת. גם שאוכלים פחמימות מורכבות חובה לאכול מנה כדי שלא יהיה עומס גליקמי. אכילה של עלים ירוקים, דגים צפוניים, אגוזים ופירות יער יאזנו את רמת הסוכר בדם וישפרו את בריאותכם, פעילות גופנית תורמת רבות להטמעת הסוכר בתאים. הגוף שלכם ירגיש טוב יותר במהרה, וגם אתם. חלוקה נכונה של פחמימות תשמור על יציבות רמת הסוכר בדם. דבר שגם ישפר את מצב הרוח שלכם וגם יתן לכם תחושת שובע לאורך זמן.

ספורט ספורט ספורט! כושר מפחית את רמת הסוכר בדם כמעט באופן מיידי ועוזר לגוף בצורה יעילה לפרק את הסוכרים במקדש הפרטי שלכם. ככל שתקפידו על אורח חיים בריא, תזונה ופעילות גופנית,  כך תרגישו טוב יותר  ויהיה לכם תחושת סיפוק. גוף בריא ומלא אנרגיה, צאו להליכה קלה או רכיבה באופניים באופן קבוע. 

 

הטיפ הכי חשוב? שינה טובה. שינה היא הדרך היעילה ביותר להפחתת תנודות האינסולין בגוף. כאשר לא ישנים מספיק טוב רמת הסוכר בדם גבוהה. מרגישים קושי להירדם? פחות טלוויזיה וקפאין יותר תה קמומיל , תה צמחים וספר טוב.

 

בריאות היא לא אופציה, היא דרך חיים.

שלכם, אנטוניו טורו

    הטיפולים שלי

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548