מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאב | טיפול בכאב | סרטן | אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | הרבליסט קליני | בית הרופאים | רחוב הברזל 11 רמת החייל ת"א

הטיפול בסרטן באמצעות רפואה אינטגרטיבית

מחקרים רבים מוכיחים את יעילותה של שיטת הטיפול האינטגרטיבית במחלת הסרטן, כשיטה המשלבת את יתרונות הטיפול הקונוונציונאלי עם שיטות נוספות מתחום הרפואה המשלימה.

כמו כן, סקרים רבים מראים כי מרבית חולי הסרטן, נעזרים בשיטות טיפול אלטרנטיביות שונות, לצד הרפואה הקונוונציונאלית, לרבות: נטורופתיה ושימוש בצמחי מרפא, רפואה סינית ושיטות נוספות כגון דמיון מודרך וטיפולי מגע. כיום ניתן למצוא ברחבי הארץ מרכזים רפואיים אונקולוגיים המציעים מערך רפואה אינטגרטיבית המעניקה תמיכה כוללת למטופלים. 

 

כיצד יכולה הרפואה המשלימה לסייע במחלת הסרטן?

 

מרבית שיטות הטיפול ברפואה המשלימה עוסקות בחיזוק יכולת ההתמודדות והריפוי הטבעית של הגוף וכחלק מכך, הן פועלות לחיזוק המערכת החיסונית ולהגברת יעילות הטיפולים הקונוונציונאליים וחיזוק תגובת הגוף אליהם. לצד זאת, הרפואה המשלימה פועלת גם לשיפור מצבו הכללי של החולה, להקלה בסימפטומים הפיזיולוגיים של המחלה, לצמצום תופעות הלוואי הנלוות לטיפולים במחלת הסרטן, ולהגברת יכולות הגוף להתמודד עימן בהצלחה.

ביו היתר נמצא כי הרפואה המשלימה יכול לתרום לשיפור התיאבון ובעקבותיו לחיזוק הגוף ושיפור יכולת עמידותו, להפחתת תסמינים פיזיולוגיים ונוירולוגיים, ולצמצום פגיעתם של טיפולי ההקרנות והכימותרפיה באיברי הגוף ובהרגשה הכללית.

כמו כן, אחת מחזקותיה העיקריות של הרפואה המשלימה הינה במניעה, מראש, של התפתחות תהליכים סרטניים בגוף.זאת  באמצעות מניעת כניסת רעלים לגוף,  סילוק רעלים לאחר כניסתם, והגברת יכולת הגוף להילחם בעצמו בתהליכים טרום סרטניים.

 

טיפולים תזונתיים והחלמה מסרטן

השפעת התזונה על מניעת מחלת הסרטן ובלימתה הינה אחד הנושאים הנחקרים ביותר ברפואה, ולאור הקשר המוכח שנמצא בינהן, מוסדות רפואיים רבים בעולם, משלבים כיום במרכזים האונקולוגיים, גם טיפולים תזונתיים מקצועיים.

 

 

 

כך למשל, בבית החולים המוביל בעולם בטיפול בסרטן, Dana Farber Cancer Institute, הוקם שירות ייחודי, המשלב ייעוץ של תזונאיות שהתמחו בתזונה משלימה לחולי סרטן. התזונאיות עובדות בשיתוף פעולה מלא עם הצוות הרפואי במקום והשירות זוכה להיענות גדולה מצד המטופלים. 

 

גם האגודה האמריקאית למלחמה בסרטן ממליצה לציבור על אכילת ירקות ופירות כתזונה המפחיתה את הסיכוי לסרטן ומסייעת למניעת הישנותו, לאחר ההחלמה. זאת הודות לרכיבים פיטוכימיקלים בעלי פעילות נוגדת חמצון עוצמתית, המצויים בהם, ומסייעים למניעת התפתחות תאים סרטניים.

 

מתי נכון להתחיל לשלב טיפולי רפואה אינטגרטיבית?

ההמלצה היא להתחיל את הטיפול המשלים מיד עם גילוי המחלה כאשר הגוף עדיין חזק דיו בכדי למנף את תוצאות הטיפול באופן מיטבי. כמו כן חשוב מאוד לפנות למטפל מנוסה בעל מומחיות בלווי חולי סרטן, על מנת שיעבוד בשיתוף פעולה עם הצוות הרפואי, ויתאים את הטיפול המשלים לטיפול הקונוונציונאלי הניתן לחולה במקביל.

 

לאנטוניו טרו, הרבליסט קליני, המתמחה בחקר הקשר בין התזונה הטבעית למחלת הסרטן,  ניסיון רב בלווי מאות מטופלים, חולי סרטן ומחלימים להקלה, החלמה ומניעת הישנות המחלה.

בכל שאלה הקשורה בתזונה טבעית ובהחלמה מסרטן אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנטוניו בטלפון

03-5711999 ולתאם עימו פגישה אישית בהקדם.      

 

 

 

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548