מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאב | הפסקת עישון | אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | הרבליסט קליני | בית הרופאים רחוב הברזל 11 רמת החייל תל אביב טלפון 03-5711999

 

חברים יקרים!  הפסקת עישון !

לפני 20 שנה עשיתי מחקר קליני על עצמי בנושא עישון סיגריות במשך שנה וחצי.
התחלתי לעשן סיגריות לצורך מחקר והבנת העישון טוב יותר שאוכל למצוא שפה משותפת עם האנשים שמעשנים כדי שאוכל לחוש ולחוות את אותם רגעים קשים של התמכרות לסיגריות .

המחקר היה מרתק!! לקח לי להפסיק לעשן חצי שנה נוספת עם 5 ניסיונות כושלים כאשר בכול ניסיון הבנתי , למדתי והחכמתי ופיתחתי שיטות איך ומה ניתן לעשות כדי להפסיק לעשן בפעם אחת ולתמיד. במשך המחקר נכנסתי למעבדות עשרות פעמים כדי לבחון ולהבין את המשמעות הכימית של התמכרות הגוף, התאים , המוח, וההתמכרות הפסיכולוגית לעשן הסיגריות.
הבנתי שההתמכרות היא קשה מאוד, אך עם יוזמה, חלום, נחישות והמון תשוקה לנושא זה , הגעתי לנוסחה המנצחת להפסקת עישון. במשך עשרות שנים בהם אני מלווה חולי סרטן קשים מאוד שלי, חולים אשר עישנו סיגריות עוד בקבלת טיפולים של בית החולים ,ואשר נכנסו איתי למהלך של הבראה מהסרטן, לטיפולים של גוף נפש בקליניקה שלי. אותם חולים עישנו סיגריות בכמויות אדירות ולא הבינו עד כמה הניקוטין והמזהמים הנוספים מפריעים למהלך ההבראה שלהם. 

עם רצון עז שלי נכנסתי למחקר שבצעתי על עצמי כדי להביא את אותם חולים למצב הבנתי שאני אוכל לגמול אותם מעישון סיגריות. ההצלחה היתה אדירה עוד לפני 20 שנה . אך כאשר סיימתי את המחקר שלי על עישון סיגריות, הצלחתי לפתור את התעלומה להפסקת עישון.
היום אני עוזר לכל אדם, אישה, נער, וגם לגיל השלישי להפסיק לעשן.
אני מעניק מבצעים לגופים גדולים במדינת ישראל כמו חברי דן, חברות ביטוח, חברי קופות חולים, חבר, צבא הגנה לישראל, ולכל חייל בודד שרוצה להפסיק לעשן, במידה ותהיה אמיץ ,תקח החלטה, ותגיע לטיפול להפסקת עישון . אתה חשוב לי , הבריאות שלך חשובה לי!!
לאחר עשורים רבים בהם אני מלווה חולים במחלות כרוניות כל כך קשות , ולאחר ידע לימודי עצום מתחום התזונה , הכימיה, הביו כימיה, אני יודע בדיוק למה המזהמים בסיגריות גורמים. עד כמה הסיגריות גורמות לנזק מצטבר בתאים ובמוח שלנו. מחלות קשות כמו סרטן ועוד….
הטיפול הטבעי והעוצמתי שהצלחתי לפתח במשך שנות המחקר שעשיתי יביא אותך מעשן יקר למודעות עצמית גבוהה. 

ההתמחות שלי הוא הרבלסיט קליני ,רפואת הצמחים , פיטותרפיה, צמחי מרפא.
בנוסף ללימודים הרבים בהם אני מתמחה.

בית הרופאים רחוב הברזל 11 רמת החייל תל אביב

טלפון : 03-5711999

עלות פגישת ייעוץ 300 ש"ח

 

 
קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548