מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאבי מחזור | טיפול בכאב | הרבליסט קליני | אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | בית הרופאים | רחוב הברזל 11 רמת החייל ת"א

כאבי מחזור: איך להשתחרר מהסבל באמצעות טיפול ניורואנטומי.

קרן, אישה צעירה בשנות השלושים לחייה לא מצליחה להיזכר בחיים לפני גיל 13, הגיל שבו קיבלה את הווסת הראשונה שלה. באותו היום היא חוותה כאבים כל כך קשים עד שהרגישה שהאגן שלה מתפצל לשניים והיא נשאבת פנימה למערבולת של כאב. מאז, היא מתארת את ימי המחזור כקשים מנשוא כשבחלק מהזמן היא לא יכולה לעמוד, לשכב או לשבת ובעצם –  לא יכולה בכלל להכיל את עצמה ואת מה שעובר עליה.

למרבה הצער, הכאבים הקיצוניים הללו שקרן מתארת, הם מנת חלקן של נשים רבות בכל רחבי הארץ והעולם. נשים המתמודדות עם כאבים, התכווצויות וחוסר יכולת להמשיך ולנהל את חיי היום-יום שלהן, בכל חודש, למשך כמה ימים. אז מה יכולות להיות הסיבות לכאבים הללו ואיך אפשר להתמודד איתם?

כאבי מחזור – קווים לדמותם

דימום מוגבר – אצל כל הנשים המחזור החודשי מלווה בדימום, אולם אצל רובן מדובר על דימום נקודתי שניתן להתמודד איתו באמצעות תחבושות ואמצעים אחרים. אלא שאצל חלק קטן מהנשים מדובר על דימום מוגבר, שגורם לאיבוד דם רב ומצריך החלפת אמצעי ספיגה תוך פרקי זמן קצרים. נשים אלו יכולות לסבול מאנמיה, חולשה וחוסר יכולת לתפקד כרגיל בימי המחזור החודשי ובנוסף, לרוב מופיעים אצלן כאבים חדים ועזים, שמקשים עוד יותר על התפקוד.

 

אנדומטריוזיס – זוהי מחלה מורכבת שאובחנה רק בשנים האחרונות. מדובר על מצב בו רירית הרחם נודדת לחלקים שונים של הגוף ומתיישבת שם וכך, כאשר אישה מקבלת מחזור ומדממת החוצה את רירית הרחם, היא עלולה גם לדמם במקומות נוספים בתוך הגוף אליהם נדדה הרקמה. הדימומים בתוך הגוף גורמים לכאבים עזים ומקשים על המשך תפקוד תקין.

 

ויסות תחושתי – תופעה ממנה סובלות נשים אשר חשות ביתר שאת את הגירויים סביבן. מגע של חולצה על העור עלול להיות מטריד ומרקם לא נעים או אפילו ליטוף יכולים להביא אותן להתכווץ באי נעימות. באותה המידה שנשים אלו חשות באופן קיצוני את העולם סביבן, הן חוות גם את תקופת המחזור ולכן הן מרגישות את הכאבים בצורה קשה ומועצמת.

אז מה ניתן לעשות?

אנטוניו טרו, מטפל  בשיטת טיפול ייחודית  פרי פיתוחו, טיפול נוירואנטומי מתמודד עם מקרים כאלו כבר עשרות שנים. הטיפול באמצעות השיטה אשר פותחה על ידי אנטוניו טרו מאפשר לתאי הגוף לחזור לפעילות תקינה על ידי תיקון הכוחות הניורואנטומים בגוף האדם. המעבר הכימי של יונים שונים חוזר לתפקוד, מדדי הדלקת פוחתים והגוף מצליח להשיב לעצמו את השליטה.

הניסיון הרב והשיטה של אנטוניו טרו מתבטא כבר באבחון הראשוני שנותן מענה ומסביר מהיכן נובעים הכאבים העזים אותם חווה המטופלת. לאחר תהליך האבחון, מתחילים בטיפול נוירואנטומי ובמרבית המקרים, כבר לאחר טיפול או שניים, המטופלת חשה בהקלה משמעותית.

 

סובלת מכאבי מחזור?
ניסית כבר מספר שיטות טיפול וכלום לא עזר לך?
זאת לא גזירת גורל ויש מה לעשות
לפרטים נוספים על טיפול  להפחתת כאבי מחזור
חייגי עכשיו אל: 03-5711999

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב

 

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548