מוזמנים להתקשר: 03-5711999

טיפול בכאב | כאבי צוואר | קליניקה לכאב | אנטוניו טרו | בית הרופאים | הברזל 11 רמת החייל תל אביב

טיפול בכאב – כאבי צוואר

טיפול נוירואנטומי  –   דרך "קרניו ניורואנטומי"  – בשיטת אנטוניו טרו

מילדות ועד היום ההרבליסט הקליני אנטוניו טרו שם לו למטרה להפוך אותנו לבריאים יותר. עם נוסחה ייחודית של אבחון וטיפול שפיתח לסובלים ממחלות דלקתיות הוא הפך לאחד המובילים בישראל בתחומי הטיפול.

הוא החל לעסוק בספורט ובתזונה טבעית בגיל צעיר מאוד. עם השנים הפך לאחד המטפלים המובילים בישראל בתחומי הטיפול בכאב על רקע כאבי צוואר

בעיקר בזכות שיטת טיפול מהפכנית  ופורצת דרך אשר פיתח ונקראת טיפול "קרניו ניורואנטומי " .

שיחה אישית עם אנטוניו טרו , האיש ששם לו למטרה להפוך אתכם לבריאים יותר.

תזכרו את השם, אנטוניו טרו". יכול להיות שהמשפט הזה נאמר על המטפל ההרבליסט  הקליני אנטוניו טרו – העוסק כיום בתחומי הטיפול בכאבי צוואר שלד שריר, עוד כשהוא היה נער ועשה את צעדיו הראשונים בתחום. אלא שגם בעת הנוכחית, כשאנטוניו נחשב לאחד המטפלים הבולטים בישראל ואף בנה לעצמו מוניטין מעבר לים. כי אתם מבינים ,יכול מאוד להיות שזהו האיש אליו אתם צריכים לפנות כדי לפתור בעיות מורכבות בגוף ולהתמודד עם כאביצוואר מורכבים המופיעים אצלכם. תעיד על כך שורה ארוכה של סיפורי הצלחה , חלקם חסרי תקדים, שאנטוניו אחראי להם לאורך השנים. ההצלחות האלה נובעות במידה רבה מהשיטה הייחודית שפיתח ומכלי הטיפול המתקדמים – לצד הטבעיים –  שהוא מתבסס עליהם.

 אבל עוד נגיע לזה. הזיקה של אנטוניו לתחום מתחילה עוד בילדות. בגיל שמונה הוא נכנס לעולם האתלטיקה.  הוא רץ למרחקים ומעל משוכות, קפץ לגובה או לרוחק, התאמן באינטנסיביות יוצאת דופן. שנתיים לאחר מכן  בעודו בן עשר בלבד, אנטוניו הכיר את האדם ששינה לו ( ולימים – לנו), את העתיד: אדם מרשים ואדיב מאוד שזיהה באנטוניו כריזמה ופוטנציאל עצום בעולם הספורט שלא ראה באף אחד קודם.

מרגע זה אותו אדם החליט לקחת את אנטוניו כבן חסותו, ולגלות לו את רזי המקצוע הסודיים ביותר, דבר שלימים מינף אותו להישגים מוצלחים אף יותר ומלאי יוקרה.

כספורטאי מצטיין , אנטוניו נכח להכיר גם את הצד השלילי של הענף, וידע פציעות לא נעימות המעכבות את התפתחותו המואצת בעולם האתלטיקה.

בעכבות אותן פציעות , ולשם זירוז החלמתו של אנטוניו , "המורה הרוחני " פתח את עולם הרפואה הטבעית בפניו בצורה כה מהותית אפקטיבית ומשמעותית, שהשאירה בו חותם כה גדול , שלאחריו החליט אנטוניו לחקור בעצמו את סודות עולם הכאב והריפוי הטבעי.

בשנים אלו ללא מנועי חיפוש מתקדמים כדי לחקור בצורה עמוקה נושא מסוים , עלייך נדרש לחקור ולאסוף את מלוא הנתונים בעצמך.

לפיכך בגיל צעיר מאוד אנטוניו טס לחקור את יסודות עולם הריפוי הטבעי בעולם, אנטוניו נדהם לדעת עד כמה שימוש נכון בתזונה, פעילות גופנית וניהול הגוף בצורה אידיאלית גוף רגש- עשויים להוות כאמצעי יעיל ואף כמניעה למחלות כרוניות רבות ולמחלת/ תסמונת פיברומיאלגיה הארורה.

ביותר  משלושה עשורים שחלפו מאז, אנטוניו הרחיב את הידע ואת ארגז הכלים שלו. אנטוניו הוא הרבליסט קליני, התמקצעות כאב ממקור עצבי  מחלת /  תסמונת פיברומיאלגיה.

אנטוניו הוא נטורופת אשר סיים מסלול 4 שנתי במכללת רידמן תל אביב

אנטוניו הוא הרבליסט קליני אשר סיים מסלול 4 שנתי במכללת רידמן תל אביב

אנטוניו עבר הכשרה מעמיקה במרפאת כאב ניורואנטומי באיטליה וחקר את תחום הכאב במדינות נוספות.

כיום שמו של אנטוניו הולך לפניו כמטפל מהשורה הראשונה המסייע לסובלים  מכאבי גידים ושרירים. הקליניקה של אנטוניו נמצאת ברמת החייל – תל אביב. אנטוניו נחשב לשם דבר בישראל בתחום הטיפול בתסמונת כאב שרירים וגידים . אנטוניו מדבר בהתלהבות חסרת גבולות על התחום, ואפשר לראות שהוא חי אותו מבוקר ועד ערב. ניכר שהוא מודע למקום המיוחד שהוא יכול לתפוס בחיי המטופלים, כיאה לאדם האחראי לשיפור משמעותי באיכות החיים שלהם.

מספרים שאנטוניו הגיע במהלך השנים לתובנות פורצות דרך, שהביאו לכך שפיתח גישת אבחון וטיפול ייחודית – שיטת קרניו ניוראנטומי. הגישה האנטומית שלו רחבה , מתבוננת בקשרים נוירואנטומיים בגוף האדם ופותרת מגוון בעיות באמצעות השיטה פרי פיתוחו.

"גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה",  הוא מסביר . "אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים" . לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה, ובהמשך לכך- לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

" גוף האדם הוא יחידה, אורגניזים משולב שבו שום חלק אינו פועל באופן עצמאי"

"המבנה והתפקוד קשורים זה לזה באופן הדדי. המבנה שולט בתפקוד.

ד"ר סטיל תיאר את הצורך החיוני בכך שיהיה חילוף אופטימלי של נוזלים בגוף האדם כך:

" כאשר הדם ונוזלים אחרים זורמים בחופשיות, הרקמות יכולות לבצע את תפקידן ללא הפרעות. כאשר פציעה או מחלה מתרחשת, התוצאה יכולה להיות פיתול או דחיסה של כל הרקמה, כולל מערכת הדם. זרימת הדם והנוזלים נחסמת, וחלקים שונים של הגוף עלולים להיפגע ולא לקבל מספיק הזנה. חסימה כזו יכולה להיות גורם משמעותי בגרימת מחלות.

"מהתא הקטן ביותר אל העצם הגדולה ביותר, הגוף כולו חי ונמצא ללא הפסקה בתנועה קצבית ודינמית. הדם זורם , הלימפה מתנקזת, ונוזל עמוד השדרה פועם. הלב דופק, החזה מתרחב ומתכווץ עם כל נשימה. כל איבר נע בעדינות בעודו מבצע את תפקידו. לכל מבנה בגוף יש פעילות קצבית משלו. מה שמומחי אנטומיה חשים בידיהם היא האנטומיה החיה . כשתנועה זו נפגעת ,הרקמות אינן פועלות כפי שהן אמורות לפעול, תסמינים מתפתחים ומחלה עלולה להתפתח. ד"ר סטיל תיאר את התהליך כך: מחלה היא תוצאה של אבנורמליות אנטומית המובילה לבעיה פיזיולוגית."

הגוף האנושי תמיד עובד כדי לשמור על תפקוד מאוזן. ד"ר סטיל הצהיר: " כל הרפואות הדרושות על מנת להבריא, קיימות בגוף האדם. " הוא הבין שברקמות יש חוכמה פנימית ועוצמה מלאת ידע המאפשר שיקום, שיש בכל תא אינטליגנציה המאפשרת את שימור הגוף.

מנגנון נשימתי ראשוני-

" ראשוני – מתייחס לחשיבות העליונה , אפילו מעל הנשימה הריאתית. ד"ר סאתרלנד טען שהמרכזים הפיזיולוגיים של הגוף ממוקמים ברצפת החדר הרביעי במוח, והם מסדירים את הפעילות של הנשימה הריאתית, עיכול, הוצאת פסולת ועוד, פעילויות אלו תלויות בפעילות של מערכת העצבים המרכזית, ומכאן החשיבות העליונה שלה בשמירה על החיים.

נשימתי- קשור לחילופי גזים, חילוף חומרים והולכת חומרים הדרושים לתאי הגוף השונים.

מנגנון – יש חמישה מרכיבים שונים שפועלים יחד כדי ליצור מנגנון אחד משולב בגוף האדם.

תנועה קצבית של המוח וחוט השדרה

התנועה המובנית של מערכת העצבים המרכזית ( CNS) היא תנועה אדינה, איטית דמוית דופק. היא מתוארת כבעלת מחזור דו שלבי, שעשוי לחזור על עצמו בצורה קצובה (ריתמית). ה-CNS  כולו מתקצר ומתעבה במהלך השלב הראשון, ומתארך ונעשה צר בשלב השני.

ההתבוננות של אנטוניו בגוף האדם היא הולסטית הוא מנסה  להגיע לתובנות ולשורש הבעיה על ידי קשרים בין רקמות, עצבים ותאים.

בעיה מרכזית בה מטפל אנטוניו היא פיברומיאלגיה התסמונת – יש שיאמרו מחלה – נפוצה בעיקר אצל נשים. פיברומיאלגיה היא בעיה מורכבת הבאה לידי ביטוי בכאבים כרוניים קשים ובנוקשות של השרירים הגידים והרצועות באזורים שונים בגוף, מה שפוגע משמעותית באיכות ובשגרת החיים .

ליצירת קשר 0525090055 אנטוניו טרו | טיפול בכאב | תזונה וריפוי טבעי |

מוקד זימון תורים 035711999

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב

עלות פגישת ייעוץ 300 ש"ח

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548