מוזמנים להתקשר: 03-5711999

מחקרים שהוצגו ב- BBC

ביום שלישי , 17 במאי 2005 בעמוד הראשון של כל העיתונים בארצות הברית.הופיעה ידיעה שפורסמה בכל מהדורת החדשות וגם בעמוד הראשון של כל העיתונים בארצות הברית.

 

אנטוניו טרו יועץ בתחום התזונה הטבעית, קואצ'ר ומטפל אישי – מציג לפניכם מידע מהכנס השנתי הבינלאומי של האונקולוגים שנערך בפלורידה.

 

בכנס השנתי הבינלאומי של האונקולוגים  שנערך באורלנדו פלורידה , הוצגו תוצאות של מחקר מדעי המוכיחות כי אצל נשים עם סרטן שד השומרות על תזונה דלת שומן, יש הפחתה של 24 אחוז בסיכויי ההישנות של המחלה בהשוואה לנשים הממשיכות בתזונה רגילה.

מחקר זה מוכיח כי ההנחה הנהוגה בקרב רופאים אונקולוגים כי תזונה בלבד איננה יכולה להשפיע על מהלך מחלת הסרטן , בהחלט לא נכונה.

עוד ב- אוגוסט 2003 פורסמה ידיעה מרעישה במהדורת חדשות של ה- BBC : "קוקטיל של ויטמינים מפחית את התמותה מסרטן  " בהמשך לכך תיאר הכתב תוצאות מחקר שנערך בצרפת , בהשתתפות 13.000 נבדקים שצרכו תערובת של אנטי אוקסידנטים, בהשוואה בינם ובין קבוצת בקרה שחבריה לא צרכו אנטי אוקסידנטים, נמצא קוקטיל הוויטמינים מפחית את התמותה מסרטן ב- 31 אחוז .

 

מחקר זה סותר לחלוטין טענות של מספר רופאים בגנות השימוש באנטי אוקסידנטים ובשיטות אחרות של הרפואה אלטרנטיבית משלימה. נושאים שהיו בגדר מובן מאליו מבחינתם של המטפלים ברפואה המשלימה לפני 10 שנים ויותר, מתחילים אפוא להיכנס לזרם הרפואה המרכזי. העובדה שתאי סרטן משתמשים בסוכר יותר מתאים נורמליים מנוצלת כיום לבדיקת PET  .

הצירוף של תת פעילות גופנית , עודף משקל ותזונת יתר כגורם להחמרת הפרוגנוזה , המוכר למטפלי הרפואה המשלימה המתמחים בסרטן זה שנים רבות,

מוצג בשנת 2004 כנושא מרכזי בכינוס השנתי של האונקולוגים , החשיבות של רדיקלים חופשיים ואנטי אוקסידנטים כמחוללי סרטן וכמונעי סרטן מתחילה לחלחל לתודעה של הקהילה הרפואית בכללותה,

המונחים רדיקלים חופשיים גורמי חמצון ריאקטיביים ROS ואנטי אוקסידנטים  שהיו בלתי מוכרים עד לפני כמה שנים , מככבים כיום ברוב כתבי העת המדעיים החשובים.

רק בריאות שלכם אנטוניו.

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548