מוזמנים להתקשר: 03-5711999

כאבי מחזור | הקלה משמעותית בכאבי מחזור | אנטוניו טרו -תזונה וריפוי טבעי | הרבליסט קליני | בית הרופאים | רחוב הברזל 11 רמת החייל תל אביב

הקלה משמעותית בכאבי מחזור: טיפול נוירואנטומי לכאבי מחזור

התכווצויות, כאבים, תחושה כללית לא טובה וחוסר יכולת לתפקד.
נשים רבות מרגישות שבימי המחזור החודשי הן רגישות יותר, מתוחות יותר, עצבניות יותר ובאופן כללי אינן במיטבן, אך עבור כ-20% מהנשים מדובר בהרבה יותר מרגישות – וכאבי המחזור שהן חוות גורמים להן לסבל רב וממש משתקים אותם מכלל פעולה למשך כ-5 ימים בחודש.

אז איך ניתן להשתחרר מכאבי המחזור או לפחות להקל עליהם מבלי להשתעבד למשככי כאבים שלאורך זמן יעילותם הולכת ופוחתת? 

 

מילדות ועד היום ההרבליסט הקליני אנטוניו טרו שם לו למטרה להפוך אותנו לבריאים יותר. עם נוסחה ייחודית של אבחון וטיפול שפיתח לסובלים מכאבי מחזור הוא הפך לאחד המובילים בישראל בתחומי הטיפול במחלת / תסמונת של פיברומיאלגיה וכאבי מחזור.

 

באופן חסר תקדים

בגיל ארבע עשרה בלבד

אנטוניו החל לחקור את

עולם הכאב והריפוי הטבעי

הוא טס למדינות שונות

ונחשף לדרכי טיפול פורצות

דרך בתחום הכאב והטיפול הנוירואנטומי

וגיבש את תפיסתו בדבר חשיבות

 השילוב בין מערכת עצבים תקינה

     לכלל מערכות הגוף

בשילוב , צמחי מרפא וניהול הגוף בצורה מיטבה.

 

הוא החל לעסוק בספורט ובתזונה טבעית בגיל צעיר מאוד. עם השנים הפך לאחד המטפלים המובילים בישראל בתחומי הטיפול בכאב על רקע תסמונת כאב וכאבי חמזור

בעיקר בזכות שיטת טיפול מהפכנית  ופורצת דרך אשר פיתח ונקראת טיפול "קרניו ניורואנטומי " .

שיחה אישית עם אנטוניו טרו , האיש ששם לו למטרה להפוך אתכם לבריאים יותר.

 

תזכרו את השם, אנטוניו טרו". יכול להיות שהמשפט הזה נאמר על המטפל ההרבליסט  הקליני אנטוניו טרו – העוסק כיום בתחומי הטיפול בכאב במחלת הפיברומיאלגיה וכאבי מחזור עוד כשהוא היה נער ועשה את צעדיו הראשונים בתחום. אלא שגם בעת הנוכחית, כשאנטוניו נחשב לאחד המטפלים הבולטים בישראל ואף בנה לעצמו מוניטין מעבר לים. כי אתם מבינים ,יכול מאוד להיות שזהו האיש אליו אתם צריכים לפנות כדי לפתור בעיות מורכבות בגוף ולהתמודד עם כאבי מחזור המופיעים אצלכם. תעיד על כך שורה ארוכה של סיפורי הצלחה , חלקם חסרי תקדים, שאנטוניו אחראי להם לאורך השנים. ההצלחות האלה נובעות במידה רבה מהשיטה הייחודית שפיתח ומכלי הטיפול המתקדמים – לצד הטבעיים –  שהוא מתבסס עליהם.

 אבל עוד נגיע לזה. הזיקה של אנטוניו לתחום מתחילה עוד בילדות. בגיל שמונה הוא נכנס לעולם האתלטיקה.  הוא רץ למרחקים ומעל משוכות, קפץ לגובה או לרוחק, התאמן באינטנסיביות יוצאת דופן. שנתיים לאחר מכן  בעודו בן עשר בלבד, אנטוניו הכיר את האדם ששינה לו ( ולימים – לנו), את העתיד: אדם מרשים ואדיב מאוד שזיהה באנטוניו כריזמה ופוטנציאל עצום בעולם הספורט שלא ראה באף אחד קודם.

מרגע זה אותו אדם החליט לקחת את אנטוניו כבן חסותו, ולגלות לו את רזי המקצוע הסודיים ביותר, דבר שלימים מינף אותו להישגים מוצלחים אף יותר ומלאי יוקרה.

כספורטאי מצטיין , אנטוניו נכח להכיר גם את הצד השלילי של הענף, וידע פציעות לא נעימות המעכבות את התפתחותו המואצת בעולם האתלטיקה.

בעכבות אותן פציעות , ולשם זירוז החלמתו של אנטוניו , "המורה הרוחני " פתח את עולם הרפואה הטבעית בפניו בצורה כה מהותית אפקטיבית ומשמעותית, שהשאירה בו חותם כה גדול , שלאחריו החליט אנטוניו לחקור בעצמו את סודות עולם הכאב והריפוי הטבעי.

בשנים אלו ללא מנועי חיפוש מתקדמים כדי לחקור בצורה עמוקה נושא מסוים , עלייך נדרש לחקור ולאסוף את מלוא הנתונים בעצמך.

לפיכך בגיל צעיר מאוד אנטוניו טס לחקור את יסודות עולם הריפוי הטבעי בעולם, אנטוניו נדהם לדעת עד כמה שימוש נכון בתזונה, פעילות גופנית וניהול הגוף בצורה אידיאלית גוף רגש- עשויים להוות כאמצעי יעיל ואף כמניעה למחלות כרוניות רבות.

ביותר  משלושה עשורים שחלפו מאז, אנטוניו הרחיב את הידע ואת ארגז הכלים שלו. אנטוניו הוא הרבליסט קליני, התמקצעות כאב ממקור עצבי, כאבי מחזור,  מחלת / תסמונת פיברומיאלגיה.

אנטוניו הוא נטורופת מדופלם אשר סיים מסלול 4 שנתי במכללת רידמן תל אביב

אנטוניו הוא הרבליסט קליני אשר סיים מסלול 4 שנתי במכללת רידמן תל אביב

אנטוניו עבר הכשרה מעמיקה במרפאת כאב ניורואנטומי באיטליה וחקר את תחום הכאב במדינות נוספות.

כיום שמו של אנטוניו הולך לפניו כמטפל מהשורה הראשונה המסייע לסובלים מכאבי מחזור  ותסמונת פיברומיאלגיה. הקליניקה של אנטוניו נמצאת ברמת החייל – תל אביב. אנטוניו נחשב לשם דבר בישראל בתחום הטיפול בתסמונת  פיברומיאלגיה ובכאבי מחזור . אנטוניו מדבר בהתלהבות חסרת גבולות על התחום, ואפשר לראות שהוא חי אותו מבוקר ועד ערב. ניכר שהוא מודע למקום המיוחד שהוא יכול לתפוס בחיי המטופלים, כיאה לאדם האחראי לשיפור משמעותי באיכות החיים שלהם.

מספרים שאנטוניו הגיע במהלך השנים לתובנות פורצות דרך, שהביאו לכך שפיתח גישת אבחון וטיפול ייחודית – שיטת קרניו ניוראנטומי. הגישה האנטומית שלו רחבה , מתבוננת בקשרים נוירואנטומיים בגוף האדם ופותרת מגוון בעיות באמצעות השיטה פרי פיתוחו.

"גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה",  הוא מסביר . "אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים" . לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה, ובהמשך לכך- לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

" גוף האדם הוא יחידה, אורגניזים משולב שבו שום חלק אינו פועל באופן עצמאי"

"המבנה והתפקוד קשורים זה לזה באופן הדדי. המבנה שולט בתפקוד.

ד"ר סטיל תיאר את הצורך החיוני בכך שיהיה חילוף אופטימלי של נוזלים בגוף האדם כך:

" כאשר הדם ונוזלים אחרים זורמים בחופשיות, הרקמות יכולות לבצע את תפקידן ללא הפרעות. כאשר פציעה או מחלה מתרחשת, התוצאה יכולךה להיות פיתול או דחיסה של כל הרקמה, כולל מערכת הדם. זרימת הדם והנוזלים נחסמת, וחלקים שונים של הגוף עלולים להיפגע ולא לקבל מספיק הזנה. חסימה כזו יכולה להיות גורם משמעותי בגרימת מחלות.

"מהתא הקטן ביותר אל העצם הגדולה ביותר, הגוף כולו חי ונמצא ללא הפסקה בתנועה קצבית ודינמית. הדם זורם , הלימפה מתנקזת, ונוזל עמוד השדרה פועם. הלב דופק, החזה מתרחב ומתכווץ עם כל נשימה. כל איבר נע בעדינות בעודו מבצע את תפקידו. לכל מבנה בגוף יש פעילות קצבית משלו. מה שמומחי אנטומיה חשים בידיהם היא האנטומיה החיה . כשתנועה זו נפגעת ,הרקמות אינן פועלות כפי שהן אמורות לפעול, תסמינים מתפתחים ומחלה עלולה להתפתח. ד"ר סטיל תיאר את התהליך כך: מחלה היא תוצאה של אבנורמליות אנטומית המובילה לבעיה פיזיולוגית."

הגוף האנושי תמיד עובד כדי לשמור על תפקוד מאוזן. ד"ר סטיל הצהיר: " כל הרפואות הדרושות על מנת להבריא, קיימות בגוף האדם. " הוא הבין שברקמות יש חוכמה פנימית ועוצמה מלאת ידע המאפשר שיקום, שיש בכל תא אינטליגנציה המאפשרת את שימור הגוף.

מנגנון נשימתי ראשוני-

" ראשוני – מתייחס לחשיבות העליונה , אפילו מעל הנשימה הריאתית. ד"ר סאתרלנד טען שהמרכזים הפיזיולוגיים של הגוף ממוקמים ברצפת החדר הרביעי במוח, והם מסדירים את הפעילות של הנשימה הריאתית, עיכול, הוצאת פסולת ועוד, פעילויות אלו תלויות בפעילות של מערכת העצבים המרכזית, ומכאן החשיבות העליונה שלה בשמירה על החיים.

נשימתי- קשור לחילופי גזים, חילף חומרים והוהלת חומרים הדרושים לתאי הגוף השונים.

מנגנון – יש חמישה מרכיבים שונים שפועלים יחד כדי ליצור מנגנון אחד משולב בגוף האדם.

תנועה קצבית של המוח וחוט השדרה

התנועה המובנית של מערכת העצבים המרכזית ( CNS) היא תנועה אדינה, איטית דמוית דופק. היא מתוארת כבעלת מחזור דו שלבי, שעשוי לחזור על עצמו בצורה קצובה (ריתמית). ה-CNS  כולו מתקצר ומתעבה במהלך השלב הראשון, ומתארך ונעשה צר בשלב השני.

ההתבוננות של אנטוניו בגוף האדם היא הולסטית הוא מנסה  להגיע לתובנות ולשורש הבעיה על ידי קשרים בין רקמות, עצבים ותאים.

כאבי מחזור: איך להשתחרר מהסבל באמצעות טיפול ניורואנטומי.

קרן, אישה צעירה בשנות השלושים לחייה לא מצליחה להיזכר בחיים לפני גיל 13, הגיל שבו קיבלה את הווסת הראשונה שלה. באותו היום היא חוותה כאבים כל כך קשים עד שהרגישה שהאגן שלה מתפצל לשניים והיא נשאבת פנימה למערבולת של כאב. מאז, היא מתארת את ימי המחזור כקשים מנשוא כשבחלק מהזמן היא לא יכולה לעמוד, לשכב או לשבת ובעצם –  לא יכולה בכלל להכיל את עצמה ואת מה שעובר עליה.

למרבה הצער, הכאבים הקיצוניים הללו שקרן מתארת, הם מנת חלקן של נשים רבות בכל רחבי הארץ והעולם. נשים המתמודדות עם כאבים, התכווצויות וחוסר יכולת להמשיך ולנהל את חיי היום-יום שלהן, בכל חודש, למשך כמה ימים. אז מה יכולות להיות הסיבות לכאבים הללו ואיך אפשר להתמודד איתם?

כאבי מחזור – קווים לדמותם

דימום מוגבר – אצל כל הנשים המחזור החודשי מלווה בדימום, אולם אצל רובן מדובר על דימום נקודתי שניתן להתמודד איתו באמצעות תחבושות ואמצעים אחרים. אלא שאצל חלק קטן מהנשים מדובר על דימום מוגבר, שגורם לאיבוד דם רב ומצריך החלפת אמצעי ספיגה תוך פרקי זמן קצרים. נשים אלו יכולות לסבול מאנמיה, חולשה וחוסר יכולת לתפקד כרגיל בימי המחזור החודשי ובנוסף, לרוב מופיעים אצלן כאבים חדים ועזים, שמקשים עוד יותר על התפקוד.

אנדומטריוזיס – זוהי מחלה מורכבת שאובחנה רק בשנים האחרונות. מדובר על מצב בו רירית הרחם נודדת לחלקים שונים של הגוף ומתיישבת שם וכך, כאשר אישה מקבלת מחזור ומדממת החוצה את רירית הרחם, היא עלולה גם לדמם במקומות נוספים בתוך הגוף אליהם נדדה הרקמה. הדימומים בתוך הגוף גורמים לכאבים עזים ומקשים על המשך תפקוד תקין.

ויסות תחושתי – תופעה ממנה סובלות נשים אשר חשות ביתר שאת את הגירויים סביבן. מגע של חולצה על העור עלול להיות מטריד ומרקם לא נעים או אפילו ליטוף יכולים להביא אותן להתכווץ באי נעימות. באותה המידה שנשים אלו חשות באופן קיצוני את העולם סביבן, הן חוות גם את תקופת המחזור ולכן הן מרגישות את הכאבים בצורה קשה ומועצמת.

אז מה ניתן לעשות?

אנטוניו טרו, מטפל  בשיטת טיפול ייחודית  פרי פיתוחו, טיפול נוירואנטומי מתמודד עם מקרים כאלו כבר עשרות שנים. הטיפול באמצעות השיטה אשר פותחה על ידי אנטוניו טרו מאפשר לתאי הגוף לחזור לפעילות תקינה על ידי תיקון הכוחות הניורואנטומים בגוף האדם. המעבר הכימי של יונים שונים חוזר לתפקוד, מדדי הדלקת פוחתים והגוף מצליח להשיב לעצמו את השליטה.

הניסיון הרב והשיטה של אנטוניו  מתבטא כבר באבחון הראשוני, לאחר תהליך האבחון, מתחילים בטיפול נוירואנטומי ובמרבית המקרים, כבר לאחר טיפול או שניים, המטופלת חשה בהקלה משמעותית.

סובלת מכאבי מחזור?
ניסית כבר מספר שיטות טיפול וכלום לא עזר לך?
זאת לא גזירת גורל ויש מה לעשות
לפרטים נוספים על טיפול  להפחתת כאבי מחזור
חייגי עכשיו אל: 03-5711999

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב

 

אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | הרבליסט קליני | טיפול בכאבי מחזור | בית הרופאים | רחוב הברזל 11 רמת החייל ת"א | טלפון – 035711999

 

 

 

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548