מוזמנים להתקשר: 03-5711999

עיכול

תזונה טבעית לטיפול בבעיות עיכול

 

הפרעות עיכול הן דבר לא שכיח בגופו של האדם, הרבה אנשים כבר התרגלו לחיות עם כאבי בטן, עצירות ומעי רגז. במקום להעביר את היום יום עם הכאבים הללו ישנו פיתרון אפקטיבי שעובד בבעיות העיכול. שילוב של תזונה טבעית, פעילות גופנית נכונה והפגת המתח הנפשי תגרום לירידה חדה בכאבים והתנהלות טובה וקלה יותר במשך היום. בעיות במערכת העיכול בחברה המערבית היא דבר נפוץ, אך במקום לחיות עם הכאבים והאי נעימות אפשר להתחיל בתהליך שינקה את הגוף ובכך ייתן לו ובעיקר לכם להרגיש יותר טוב.

 

שינוי באורח החיים הינו תהליך מבוקר שדורש אחריות רבה. כאשר ניגשים למסע המיוחד של טיפול בכל בעיה כלשהי יש צורך להסתכל על הרבדים השונים של החיים, מה אנחנו יכולים לעשות. איך אנחנו יכולים לתרום ולטפל. לעצור, לקחת שנייה להירגע ולנשום. לתת למוח להירגע ויותר חשוב לגוף להירגע.

 

אנטוניו טרו מאמין כתזונה וריפוי טבעי כדרך לטפל בבעיות בריאותיות שונות, שילוב של תזונה נכונה ואחראית, אורח חיים בריא ומחשבה בריאה תיתן לכל אחד יותר. יותר חופש, יותר הנאה, יותר בריאות. כאשר ניגשים לטיפול בבעיות העיכול אנטוניו מאמין בכמה נקודות שישפרו את ההרגשה לכל אדם הסובל מבעיה זו מיידית בכמה צעדים פשוטים. חשוב להזכיר שאלו רק נקודות התחלה ויש צורך בייעוץ וליווי מבוקר כדי להגיע לתוצאות האפקטיבי ביותר לפיתרון האולטימטיבי ביותר.

 

  • התאמת זמן האוכל לשעון הביולוגי – חלוקה נכונה של הזמן בו אוכלים היא קריטית, בשעות הבוקר רצוי לאכול בעיקר פירות חיים וחליטות צמחים שונות. רוב הפירות מכילים את כל אבות המזון ובכך מקלים על העיכול. לא לשכוח כמובן שפירות מכילים סוכר ולכן עוזרים לגוף להגיע לאיזון ההכרחי ישר בשעות הבוקר. במידת הצורך אפשר גם להוסיף שקדים ופירות יבשים בהמשך כדי לתת לגוף תחושת סיפוק נוספת.
  • זמן העיכול – הזמן שבו הגוף אוכל את הארוחות העיקריות ועובר את תהליכי העיכול הרצויים. הזמן הוא בין שתיים עשרה לצהריים לשמונה בערב. האפשריות הן אין סופיות, אך כמובן יש להקפיד על אוכל בריא ומזין והפסקות רצויות בין ארוחה לארוחה.

 

משעה שמונה בערב לא מומלץ לאכול מוצרים הדורשים עיכול פעיל. בזמן השינה זרימת הדם למערכת העיכול פוחתת וכך תהליך העיכול מתארך ואף לא מתבצע כפי שצריך.

 

 

  • תזונה שגוייה – תזונה לקוייה שמלאה בסוכרים ופחמימות פשוטות היא הדבר הרע ביותר שאפשר לתת לגוף. ממתיקים מכל סוגם ושתייה מרובה של קפאין ואלכוהול עושים נזק לגוף ופוגעים בו במהירות.
  • שמרו על חיים בריאים – התאמנו, תנו לגוף להרגיש את הפעילות הגופנית הראוייה כפי שמגיע שלו. הימנעו מאכילה לפני השינה וכמובן אל תשכחו שינה בשעות קבועות מורידה את המתח.
  • בדקו אלרגיות – אנשים רבים לא מודעים לכך, אבל הם צורכים את אותו מזון באופן יומי וסובלים מבעיות עיכול עקב צריכה של מוצר המזיק להם, בדקו, אולי יש לכם אלרגיה ללקטוז…

 

בנייה נכונה של תוכנית טיפול המשלבת את כל הרבדים השונים העוזרים לתהליכים בגוף מנקים אותו, עוזרים לו ומטפלים בו – חיים בריאים לגוף בריא.

 

רק בריאות ותזונה נכונה,

אנטוניו טרו

    הטיפולים שלי

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548