מוזמנים להתקשר: 03-5711999

אנטוניו טרו | תקנון ביטול עסקה | תקנון אתר

 

תקנון אתר אנטוניו טרו רפואה משלימה

תקנון ביטול עסקה

 

 מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

 

השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה.

 

עצם ההתקשרות בקליניקה או באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין הקליניקה אנטוניו טרו רפואה משלימה.

 

אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.

 

הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.

 

הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.

 

ניתן לבטל עסקה בתוך 14 ימי עסקים ממועד ביצועה וזאת בתנאי שהביטול יעשה 7 ימי עסקים לפחות לפני מועד הפעילות ובכפוף ל-5% דמי ביטול או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם.

 

בשום מקרה לא תהיה להנהלת האתר כל אחריות לתוצאות כל שימוש שיעשה באתר לנזקים פיזיים, נפשיים, כספיים, רגשיים ואחרים , ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל.

 

אחריות האתר למוצרים – המוצרים הנמכרים באתר אינם תרופה, וכולם בגדר תוספי תזונה. אין לראות בטיפולים טבעיים אלו מוצר רפואי או תרופתי, והם לא מאושרים על ידי משרד הבריאות כתרופות. כל המוצרים הנמכרים באתר מאושרים בפיקוח משרד הבריאות כתוספי תזונה ומיוצרים על פי תקנות משרד הבריאות ובהשגחת משגיח כשרות.

 

בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו.

 

אחריות האתר לתכנים – האתר מציג תכנים ומוצרים המתיחסים לרפואה המשלימה. אין לראות באמור בכלל מידע רפואי כהגדרתו בחוק, ואין לראות במידע זה ייעוץ רפואי.

הגלישה באתר ו/או הרשמתך כלקוח בקליניקה לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.

 

אחראיות על הביטול מוטלת על הצרכן/ פציינט וכי מדיניות הקליניקה אינה כוללת החזרים כספיים לאחר תחילת סדרת טיפולים.

 

החזרות וביטולים

ניתן לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום התשלום, או ממועד קבלת פרטי העסקה – לפי המאוחר מביניהם באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני אל אנטוניו טרו המפורסם באתר תחת צור קשר.

 

כל פציינט מעל גיל 85 רשאי לבטל את העסקה בתוך 1 חודשים מיום התשלום,  בתנאי שביטול העסקה כללה שיחה בין אנטוניו טרו לצרכן (כולל שיחה שנעשתה בדוא"ל).ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר שנשלח דואר אלקטרוני ושיחה מאנטוניו טרו המאשר את הבקשה לביטול העסקה.

 

 דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, או ראשון לציון תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

 

אחריות האתר לתכנים – האתר מציג תכנים ומוצרים המתיחסים לרפואה המשלימה. אין לראות באמור בכלל מידע רפואי כהגדרתו בחוק, ואין לראות במידע זה ייעוץ רפואי.

 

כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של אנטוניו טרו רפואה משלימה ישראל.

 

      פרטים ליצירת קשר

      אנטוניו טרו נייד – 0525090055  – זימון תורים – 035711999  דואר אלקטרוני – antoniotero10@gmail.com      

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548