מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאב | תסמונת CRPS | אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | טיפול בכאב | בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב | טלפון 03-5711999

תסמונת CRPS

מכתב תודה שרשמו לי.

ברצוני להודות לאנטוניו טרו על הימים הלילות השעות והטיפולים שאנטוניו העניק לי.
נתחיל מהתחלה, אני חולה במחלה שנקרת(CRPS) 
Regional pain complex syndrome
מחלה ארורה, אחת המחלות הקשות שאני מכיר, כי אני חווה אותה יום יום שעה שעה. אנסה להסביר בקצרה על מה מדובר: עקב חבלה שלא החלימה זמן רב הופניתי עם כאבי תופת לרופאים כדי שיגידו לי מה יש לי,למה הרגל לא מחלימה לי? מה עוד שלא ניתן בכלל לגעת לי ברגל.
לאחר זמן הופניתי לרופאים מומחים שאבחנו אצלי CRPS, אמרתי אוקי, בסדר, מתי החבלה תעבור לי שאלתי? אוקי אז יש לי CRPS מה עושים עכשיו כמה זמן החלמה אני עדיין צריך ?שאלתי.
הרופא מסתכל אלי ואומר לי, לא קראת מה הרופא רשם, יש לך את הסינדרום של CRPS אין מרפא מזה, אתה יכול לסבול כאבי תופת כל החיים. אפשר יהיה להקל על הכאבים עם תרופות חזקות מאוד ויהיה אפשר לעבור תהליך בבית חולים עם קטמין. שאלתי אותו מה זה קטמין, הוא אמר בבוא הזמן אסביר לך.
עכשיו תבינו אני כבר כמעט שנה עם כאבי תופת צועק כל היום, אי אפשר לעשות דבר, גם לא ניתן לנגוע לי ברגל בכלל.
אמרתי לרופא תקשיב טוב, מהמרפאה הזאת אני לא יוצא, אתה עכשיו משנה את פני הדברים או שאתה מוריד לי את הרגל. עדיף לי להסתובב עם קביים ובלי רגל.
ומה הרופא אומר לי ? אני חושב שאתה צריך לחקור לבד על מה מדובר, מה זה CRPS. זו מחלת כאב כרונית, אחת הקשות שאנחנו מכירים היום ברפואה, גם עם יקטעו לך את הרגל אתה תרגיש את אותם כאבים בדיוק כאילו ויש לך את הרגל. היו אנשים חכמים שביקשו בעולם לקטוע את האיבר הכואב אך לשווא , שום דבר לא השתנה. היו מקרים שהכאבים רק התגברו.

חבר יקר אמר לי הרופא, צר לי לומר לך לי אין מה לעשות חוץ מהטיפולים נגד הכאב שאני יכול להמליץ לך..
באותו רגע כבר התפרקתי לא יכולתי להחזיק מעמד, פרצתי בבכי רק על הידיעה שאני הולך לחיות ככה כל חיי.
לפני שעזבתי את המקום בקשתי מהרופא בקשה אחרונה האם הוא שמע או מכיר מטופלים כמוני שהסתובבו בעולם ומצאו מרפא או הקלה בטיפולים כאלו או אחרים.
אמר לי הרופא יש מרפאה לרפואה משלימה בתל אביב, שמעתי ממטופלים וראיתי מקרים קשים מאוד שחולים הגיעו למרפאה ולאחר מספר טיפולים קרו ניסים, כי רק נס יכול לעזור לך.
עכשיו כבר הבנתי שהוא זורק אותי מהמרפאה שלו באלגנטיות. אך להפתעתי הוא רשם בגוגל אנטוניו טרו וישר קפץ כתובת הקליניקה ברמת החייל. הוא אמר כך נייר ותרשום טלפון של המרפאה, כך עשיתי ומאז הכל היסטוריה.
הגעתי לאנטוניו טרו שהסכים לקבל אותי באופן דחוף, כי לא היה לו תורים קרובים. איזה מלאך, איזה חומד של בחור פגשתי! 
רצון עז לעזור לי , מעולם לא פגשתי אדם כזה, אנטוניו הסביר לי את עיקר המחלה כפי שכבר הבנתי אותה וחקרתי , אך אמרתי לו תנסה לעשות הכל ,כל דבר אפשרי שאתה חושב לנכון.
אנטוניו הזמין אותי לטיפולים אינטנסיביים במרפאה שלו, ולא להאמין תוך שני טיפולים כבר הרגשתי הקלה משמעותית. הנפיחות שהייתה לי התחילה לרדת, אני התלהבתי אך אנטוניו בצניעותו הרבה הסביר לי שצריך להמתין ולראות מה קורה בהמשך הדרך. 
אך תאמינו לי בכל טיפול שקיבלתי אני מרגיש טוב יותר ויותר. הכאבים ירדו באופן דרסטי הבצקת או הנפיחות ירדו. יכולת התנועה עלתה. פשוט אין לי מילים. במשך התקופה שאני חולה CRPS לא הרגשתי כך אפילו יום אחד. מאז אני מברך את אנטוניו כל יום, ושולח לו ברכה והצלחה בדרך שהוא בחר. כן ירבו כמוהו.
הלכתי ליותר מ22 רופאים בארץ (חלקם גם לא ידעו מה זה CRPS)גם לא נתנו לי סיכוי, רק טיפולים של כאב תרופות והליך שנקרא קטמין. 
אך לשמחתי הרבה הכרתי את אנטוניו, פשוט מלאך איזה ידיים יש לו אלוהים, זה בטוח משהו שמקבלים אותו במתנה מהקדוש ברוך הוא, כי אחרת אין הסבר לכך.
אנטוניו אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור שאתה מעניק לי , ורוצה לומר לך תודה תודה, תודה על כך שאתה הסכמת לטפל בי ומלמד אותי איך אני צריך להתקיים בעולם הזה עם כל הקשיים שהיו לי. אני אישתי ילדיי כולם מברכים אותך יום יום. תודה אנטוניו אתה בן אדם נדיר.
ממני ליאור.

מספרים שאנטוניו הגיע במהלך השנים לתובנות פורצות דרך, שהביאו לכך שפיתח גישת אבחון וטיפול ייחודית – שיטת קרניו ניוראנטומי. הגישה האנטומית שלו רחבה , מתבוננת בקשרים נוירואנטומיים בגוף האדם ופותרת מגוון בעיות באמצעות השיטה פרי פיתוחו.

"גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה",  הוא מסביר . "אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים" . לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה, ובהמשך לכך- לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

" גוף האדם הוא יחידה, אורגניזים משולב שבו שום חלק אינו פועל באופן עצמאי"

"המבנה והתפקוד קשורים זה לזה באופן הדדי. המבנה שולט בתפקוד.

ד"ר סטיל תיאר את הצורך החיוני בכך שיהיה חילוף אופטימלי של נוזלים בגוף האדם כך:

" כאשר הדם ונוזלים אחרים זורמים בחופשיות, הרקמות יכולות לבצע את תפקידן ללא הפרעות. כאשר פציעה או מחלה מתרחשת, התוצאה יכולךה להיות פיתול או דחיסה של כל הרקמה, כולל מערכת הדם. זרימת הדם והנוזלים נחסמת, וחלקים שונים של הגוף עלולים להיפגע ולא לקבל מספיק הזנה. חסימה כזו יכולה להיות גורם משמעותי בגרימת מחלות.

"מהתא הקטן ביותר אל העצם הגדולה ביותר, הגוף כולו חי ונמצא ללא הפסקה בתנועה קצבית ודינמית. הדם זורם , הלימפה מתנקזת, ונוזל עמוד השדרה פועם. הלב דופק, החזה מתרחב ומתכווץ עם כל נשימה. כל איבר נע בעדינות בעודו מבצע את תפקידו. לכל מבנה בגוף יש פעילות קצבית משלו. מה שמומחי אנטומיה חשים בידיהם היא האנטומיה החיה . כשתנועה זו נפגעת ,הרקמות אינן פועלות כפי שהן אמורות לפעול, תסמינים מתפתחים ומחלה עלולה להתפתח. ד"ר סטיל תיאר את התהליך כך: מחלה היא תוצאה של אבנורמליות אנטומית המובילה לבעיה פיזיולוגית."

הגוף האנושי תמיד עובד כדי לשמור על תפקוד מאוזן. ד"ר סטיל הצהיר: " כל הרפואות הדרושות על מנת להבריא, קיימות בגוף האדם. " הוא הבין שברקמות יש חוכמה פנימית ועוצמה מלאת ידע המאפשר שיקום, שיש בכל תא אינטליגנציה המאפשרת את שימור הגוף.

מנגנון נשימתי ראשוני-

" ראשוני – מתייחס לחשיבות העליונה , אפילו מעל הנשימה הריאתית. ד"ר סאתרלנד טען שהמרכזים הפיזיולוגיים של הגוף ממוקמים ברצפת החדר הרביעי במוח, והם מסדירים את הפעילות של הנשימה הריאתית, עיכול, הוצאת פסולת ועוד, פעילויות אלו תלויות בפעילות של מערכת העצבים המרכזית, ומכאן החשיבות העליונה שלה בשמירה על החיים.

נשימתי- קשור לחילופי גזים, חילף חומרים והוהלת חומרים הדרושים לתאי הגוף השונים.

מנגנון – יש חמישה מרכיבים שונים שפועלים יחד כדי ליצור מנגנון אחד משולב בגוף האדם.

תנועה קצבית של המוח וחוט השדרה

התנועה המובנית של מערכת העצבים המרכזית ( CNS) היא תנועה אדינה, איטית דמוית דופק. היא מתוארת כבעלת מחזור דו שלבי, שעשוי לחזור על עצמו בצורה קצובה (ריתמית). ה-CNS  כולו מתקצר ומתעבה במהלך השלב הראשון, ומתארך ונעשה צר בשלב השני.

ההתבוננות של אנטוניו בגוף האדם היא הולסטית הוא מנסה  להגיע לתובנות ולשורש הבעיה על ידי קשרים בין רקמות, עצבים ותאים.

ליצירת קשר 0525090055  אנטוניו טרו | טיפול בכאב | תזונה וריפוי טבעי |

מוקד זימון תורים 035711999

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב

עלות פגישת ייעוץ 300 ש"ח

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548