מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאב | אנטוניו טרו -תזונה וריפוי טבעי | טיפול פורץ דרך בכאבי מחזור | בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב טלפון 03-5711999

כאבי מחזור –     משהו קטן שרשמו לי היום….

אנטוניו יקר !
אני חייבת לומר לך משהו, אחרי 30 שנה של סבל בלתי נפסק וכאבים בכל הגוף, מהרגל ועד לצוואר .
אחרי שחרשתי את הארץ ועברתי מאות מטפלים ורופאים מומחים כדי שיעזרו לי בכאבים החזקים שיש לי, דבר לא עזר לי, שום טיפול שקיבלתי לא הוריד את רמת הכאב. 
דיברו איתי על ניתוח השתלה של קוצב או משהו כזה בעמוד השדרה כדי שיעזור לי בכאבים בפלג גוף תחתון. דיברו איתי על ניתוח בעמוד השדרה, על מה לא, על הכל דיברו איתי. אך אני פחדנית מפחדת מניתוחים.
לאחר שהרופא במרפאת כאב התייאש ממני
כי הוא לא ידע מה עושים איתי, הוא רשם לי מספר נייד ואמר לי תתקשרי אליה ותשאלי אותה לאן היא הלכה ואיזה טיפול היא עברה, כי היא כבר לא מגיע אלינו, כאשר המזכירה התקשרה אליה המטופלת מסרה לה שהיא עברה טיפול אצל מטפל בתל אביב והכאבים נעלמו לגמרי. תנסי כך אמר לי הרופא.

התקשרתי אל המספר שהוא נתן לי וענתה לי אשה מאוד נחמדה צעירה ,שרק הרעיפה תשבוחות על אנטוניו טרו. למעשה שאלתי אותה , מה הוא עשה , איזה טיפול הוא נתן לך.היא אמרה לי עזבי שטיות את רוצה הקלה בכאב ..? תלכי אליו, לי הוא אמר תעשי את מה שאני אומר לך ואנסה להוציא את הכאב שלך מהגוף.
כך הוא אמר לי. אני ממליצה לך להגיע אליו בחום ואהבה , לעולם לא פגשתי אדם כמו אנטוניו , פשוט אין דברים כאלה, פשוט לא קיימים או כנראה שיש אך עדיין לא פגשתי אנשים כמו אנטוניו.
וכך אנטוניו יקר ! הכרתי אותך , אדם בעל לב זהב , ידיים של מלאך אני לא יכולה לומר אחרת, מי שלא מכיר אותך לעולם לא יבין את מהות הטיפול שלך.
אני רוצה להודות מקרב ליבי על הטיפול שהענקת לי.
אני רוצה לומר לך תודה רבה רבה , ליבי יהיה אתך תמיד אני בטוחה שגם בעולם הבא.
אני רוצה לשבח אותך על מי שאתה ולומר לך שהכרתי אדם פשוט אדם וכנראה ששכחתי איך אדם צריך להיות.
אנטוניו יקר ! אתה יודע עד כמה אני ביישנית , צריכה להגיע לטיפול כדי להוציא את הבושה ממני. אך מה שרציתי לומר לך הוא שתאמין לי ללא הבושה שלי הייתי מגיעה לתוכנית בוקר בטלויזיה כדי לספר לכל העולם עליך כדי שכל בני האדם עלי אדמות יכירו אותך.
אני רושמת לך ויורד לי דמעות בעניים ,דמעות של שמחה ואושר.
אתה מכיר את הסיפור שלי, כבר מזמן הייתי נחשפת לתקשורת ומדברת עליך ללא הסיפור שלי.מעריצה אותך מאוד מאוד ממני אסתי.
(כמובן שיש לך אישור ממני לפרסם ברבים את מה שרשמתי לך.

מספרים שאנטוניו הגיע במהלך השנים לתובנות פורצות דרך, שהביאו לכך שפיתח גישת אבחון וטיפול ייחודית – שיטת קרניו ניוראנטומי. הגישה האנטומית שלו רחבה , מתבוננת בקשרים נוירואנטומיים בגוף האדם ופותרת מגוון בעיות באמצעות השיטה פרי פיתוחו.

"גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה",  הוא מסביר . "אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים" . לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה, ובהמשך לכך- לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

" גוף האדם הוא יחידה, אורגניזים משולב שבו שום חלק אינו פועל באופן עצמאי"

"המבנה והתפקוד קשורים זה לזה באופן הדדי. המבנה שולט בתפקוד.

ד"ר סטיל תיאר את הצורך החיוני בכך שיהיה חילוף אופטימלי של נוזלים בגוף האדם כך:

" כאשר הדם ונוזלים אחרים זורמים בחופשיות, הרקמות יכולות לבצע את תפקידן ללא הפרעות. כאשר פציעה או מחלה מתרחשת, התוצאה יכולךה להיות פיתול או דחיסה של כל הרקמה, כולל מערכת הדם. זרימת הדם והנוזלים נחסמת, וחלקים שונים של הגוף עלולים להיפגע ולא לקבל מספיק הזנה. חסימה כזו יכולה להיות גורם משמעותי בגרימת מחלות.

"מהתא הקטן ביותר אל העצם הגדולה ביותר, הגוף כולו חי ונמצא ללא הפסקה בתנועה קצבית ודינמית. הדם זורם , הלימפה מתנקזת, ונוזל עמוד השדרה פועם. הלב דופק, החזה מתרחב ומתכווץ עם כל נשימה. כל איבר נע בעדינות בעודו מבצע את תפקידו. לכל מבנה בגוף יש פעילות קצבית משלו. מה שמומחי אנטומיה חשים בידיהם היא האנטומיה החיה . כשתנועה זו נפגעת ,הרקמות אינן פועלות כפי שהן אמורות לפעול, תסמינים מתפתחים ומחלה עלולה להתפתח. ד"ר סטיל תיאר את התהליך כך: מחלה היא תוצאה של אבנורמליות אנטומית המובילה לבעיה פיזיולוגית."

הגוף האנושי תמיד עובד כדי לשמור על תפקוד מאוזן. ד"ר סטיל הצהיר: " כל הרפואות הדרושות על מנת להבריא, קיימות בגוף האדם. " הוא הבין שברקמות יש חוכמה פנימית ועוצמה מלאת ידע המאפשר שיקום, שיש בכל תא אינטליגנציה המאפשרת את שימור הגוף.

מנגנון נשימתי ראשוני-

" ראשוני – מתייחס לחשיבות העליונה , אפילו מעל הנשימה הריאתית. ד"ר סאתרלנד טען שהמרכזים הפיזיולוגיים של הגוף ממוקמים ברצפת החדר הרביעי במוח, והם מסדירים את הפעילות של הנשימה הריאתית, עיכול, הוצאת פסולת ועוד, פעילויות אלו תלויות בפעילות של מערכת העצבים המרכזית, ומכאן החשיבות העליונה שלה בשמירה על החיים.

נשימתי- קשור לחילופי גזים, חילף חומרים והובלת חומרים הדרושים לתאי הגוף השונים.

מנגנון – יש חמישה מרכיבים שונים שפועלים יחד כדי ליצור מנגנון אחד משולב בגוף האדם.

תנועה קצבית של המוח וחוט השדרה

התנועה המובנית של מערכת העצבים המרכזית ( CNS) היא תנועה אדינה, איטית דמוית דופק. היא מתוארת כבעלת מחזור דו שלבי, שעשוי לחזור על עצמו בצורה קצובה (ריתמית). ה-CNS  כולו מתקצר ומתעבה במהלך השלב הראשון, ומתארך ונעשה צר בשלב השני.

ההתבוננות של אנטוניו בגוף האדם היא הולסטית הוא מנסה  להגיע לתובנות ולשורש הבעיה על ידי קשרים בין רקמות, עצבים ותאים.

אנטוניו טרו

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תצל אביב 

עלות פגישת ייעוץ 300 ש"ח

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548