מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאב | כאבי מחזור | אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | טיפול פורץ דרך בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב | טלפון 03-5711999

   כאבי מחזור

רשמו לי מכתב תודה
אני מפרסם עוד מכתב שקיבלתי עכשיו על כאבי מחזור קשים ביותר.

אנטוניו יקר!
אני רוצה להודות לך מקרב לב על הטיפול שהענקת לי בכאבי המחזור שלי .
סיפור חיי הוא כל חודש כאבים עזים ביותר, כאבי מחזור בעוצמות כל כך גבוהות שהגעתי לבתי חולים כדי שיעזרו לי. הכאבים היו מנטרלים אותי חמישה ימים מלאים ויומיים לפני קבלת המחזור. אני רוצה לשבח את אנטוניו טרו, באמת שלא האמנתי שקיים טיפול שיכול לעזור לי עם כאבי המחזור שלי, זה ממש כמו קסם הידיים שלך ,הם כמו ידיים של מלאך. כן גם אני לא מאמינה למה שאני רושמת, אך זה נכון וזה האמת. אני לא יכולה להגדיר את זה אחרת. בטיפול אחד אין לי כאבי מחזור מטורפים בכלל, אני בשוק ממש בשוק, חיכיתי 3 חודשים כדי לרשום לאנטוניו את התגובה הזאת. חודש אחר חודש אני מקבלת מחזור ואין לי כאבי מחזור .אך תאמת היה מגיע לו תגובה כתובה כבר מהטיפול הראשון כי כאשר הגעתי עם כאבים עזים ביותר אליו למרפאה ברמת החייל כבר אחרי הטיפול בעודי במרפאה הכאבים פסקו. אז שאפו אנטוניו . עכשיו אני מבינה למה נוהרים אלייך מכל קצוות הארץ. אני רוצה לומר לך תודה רבה, אין בפי מילים מתאימות כדי להביע את הערכתי אלייך על מה שעשית בשבילי. אני רוצה לומר לך שיבורכו ידייך אתה הענקת לי חיים שלווים וטובים וכל משפחתי מודה לך על זה כי למעשה הם היו סובלים בבית כי לא הייתי מתפקדת כמעט שבוע ימים בחודש, שלא נדבר על הכמות המטורפת של כדורים שלקחתי לכאבי מחזור שלי.
אני רוצה לומר לך שאין לי מושג איך הגעתי אלייך, לפני 5 חודשים בעת כאבים עזים שהיו לי, בעלי לקח אותי לבית החולים ואשה אחת נתנה לבעלי את הכתובת של המרפאה שלך וכך הכל התחיל.
אנטוניו אני באמת רוצה לומר לך תודה על הכל אני פשוט אדם אחר, הצלחת להחזיר לי את שמחת החיים שלי, אני מברכת אותך כל יום אסתי .

 

מספרים שאנטוניו הגיע במהלך השנים לתובנות פורצות דרך, שהביאו לכך שפיתח גישת אבחון וטיפול ייחודית – שיטת קרניו ניוראנטומי. הגישה האנטומית שלו רחבה , מתבוננת בקשרים נוירואנטומיים בגוף האדם ופותרת מגוון בעיות באמצעות השיטה פרי פיתוחו.

"גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה",  הוא מסביר . "אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים" . לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה, ובהמשך לכך- לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

" גוף האדם הוא יחידה, אורגניזים משולב שבו שום חלק אינו פועל באופן עצמאי"

"המבנה והתפקוד קשורים זה לזה באופן הדדי. המבנה שולט בתפקוד.

ד"ר סטיל תיאר את הצורך החיוני בכך שיהיה חילוף אופטימלי של נוזלים בגוף האדם כך:

" כאשר הדם ונוזלים אחרים זורמים בחופשיות, הרקמות יכולות לבצע את תפקידן ללא הפרעות. כאשר פציעה או מחלה מתרחשת, התוצאה יכולךה להיות פיתול או דחיסה של כל הרקמה, כולל מערכת הדם. זרימת הדם והנוזלים נחסמת, וחלקים שונים של הגוף עלולים להיפגע ולא לקבל מספיק הזנה. חסימה כזו יכולה להיות גורם משמעותי בגרימת מחלות.

"מהתא הקטן ביותר אל העצם הגדולה ביותר, הגוף כולו חי ונמצא ללא הפסקה בתנועה קצבית ודינמית. הדם זורם , הלימפה מתנקזת, ונוזל עמוד השדרה פועם. הלב דופק, החזה מתרחב ומתכווץ עם כל נשימה. כל איבר נע בעדינות בעודו מבצע את תפקידו. לכל מבנה בגוף יש פעילות קצבית משלו. מה שמומחי אנטומיה חשים בידיהם היא האנטומיה החיה . כשתנועה זו נפגעת ,הרקמות אינן פועלות כפי שהן אמורות לפעול, תסמינים מתפתחים ומחלה עלולה להתפתח. ד"ר סטיל תיאר את התהליך כך: מחלה היא תוצאה של אבנורמליות אנטומית המובילה לבעיה פיזיולוגית."

הגוף האנושי תמיד עובד כדי לשמור על תפקוד מאוזן. ד"ר סטיל הצהיר: " כל הרפואות הדרושות על מנת להבריא, קיימות בגוף האדם. " הוא הבין שברקמות יש חוכמה פנימית ועוצמה מלאת ידע המאפשר שיקום, שיש בכל תא אינטליגנציה המאפשרת את שימור הגוף.

מנגנון נשימתי ראשוני-

" ראשוני – מתייחס לחשיבות העליונה , אפילו מעל הנשימה הריאתית. ד"ר סאתרלנד טען שהמרכזים הפיזיולוגיים של הגוף ממוקמים ברצפת החדר הרביעי במוח, והם מסדירים את הפעילות של הנשימה הריאתית, עיכול, הוצאת פסולת ועוד, פעילויות אלו תלויות בפעילות של מערכת העצבים המרכזית, ומכאן החשיבות העליונה שלה בשמירה על החיים.

נשימתי- קשור לחילופי גזים, חילף חומרים והוהלת חומרים הדרושים לתאי הגוף השונים.

מנגנון – יש חמישה מרכיבים שונים שפועלים יחד כדי ליצור מנגנון אחד משולב בגוף האדם.

תנועה קצבית של המוח וחוט השדרה

התנועה המובנית של מערכת העצבים המרכזית ( CNS) היא תנועה אדינה, איטית דמוית דופק. היא מתוארת כבעלת מחזור דו שלבי, שעשוי לחזור על עצמו בצורה קצובה (ריתמית). ה-CNS  כולו מתקצר ומתעבה במהלך השלב הראשון, ומתארך ונעשה צר בשלב השני.

ההתבוננות של אנטוניו בגוף האדם היא הולסטית הוא מנסה  להגיע לתובנות ולשורש הבעיה על ידי קשרים בין רקמות, עצבים ותאים.

ליצירת קשר 0525090055

מוקד זימון תורים 035711999

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב

עלות פגישת ייעוץ 300 ש"ח

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548