מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאב | כאבי מחזור | אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | טיפול פורץ דרך בכאבי מחזור | בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב | טלפון 03-5711999

כאבי מחזור

מטופלת שלחה לי מכתב תודה.
היא רושמת לי …

אנטוניו איך לא הכרתי אותך עד עכשיו, אני לא מבינה איך הסתדרתי עם כאבי המחזור שלי עד היום.
כאבים מטורפים עם אין סוף כדורים שלקחתי בימים של המחזור.
אנטוניו, אני רוצה לברך אותך ולומר לך שאני בטוחה שמישהו מלמעלה הפנה אותי אליך, אני רוצה לומר לך את תודתי העמוקה והגדולה על כך שהצלחת לעזור לי ועוד במפגש אחד. זה כל כך מצחיק אותי אפילו עד היום, הגעתי אליך עם כאבים מטורפים לטיפול , אתה מתחיל לטפל , אתה שואל אותי איפה הכאב עכשיו, אני מחפשת את הכאב והוא איננו, אני ולא מבינה מה קורה , אני מתחילה לחפש את הכאב שלי, והוא לא נמצא , אתה יודע שחברות שלי לפני שהם הגיעו אליך לטיפול שאלו אותי אוקי, אך מה הטיפול, מה הוא עושה ..? 
לא ידעתי מה לומר … אמרתי להם נכנסתי למרפאה , היה ראיון עם אנטוניו (בחור מקסים) שאל אותי שאלות לאחר מכן נכנסנו לחדר טיפולים ותוך זמן קצר אין לי כאבים. זה מה שאמרתי. והם רצו אליך לבדוק האם זה יכול לעבוד גם איתם.
כמובן שזה עבד גם איתם.
אנטוניו תבורך מפי עליון, איזה אור הכנסת לחיי.
איש יקר וצדיק, עכשיו שאני יודעת על תרומתך הגדולה, על כל מה שאתה עושה, מגיע לערים בדרום ובצפון ועוזר לכל כך הרבה נשים עם כאבים, נשים מעוטות יכולת והכל בהתנדבות. אני באמת רוצה לברך אותך בברכה חמה מאוד שתמשיך להעניק אור אדיר ושמחה, תמשיך להפיץ את הבשורה הזו, ותמשיך בעזרת השם לעזור לכל הנשים שיש להם כאבי מחזור חזקים.
אנטוניו אני רוצה לומר לך תודה !!!!! מירי

מספרים שאנטוניו הגיע במהלך השנים לתובנות פורצות דרך, שהביאו לכך שפיתח גישת אבחון וטיפול ייחודית – שיטת קרניו ניוראנטומי. הגישה האנטומית שלו רחבה , מתבוננת בקשרים נוירואנטומיים בגוף האדם ופותרת מגוון בעיות באמצעות השיטה פרי פיתוחו.

"גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה",  הוא מסביר . "אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים" . לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה, ובהמשך לכך- לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

" גוף האדם הוא יחידה, אורגניזים משולב שבו שום חלק אינו פועל באופן עצמאי"

"המבנה והתפקוד קשורים זה לזה באופן הדדי. המבנה שולט בתפקוד.

ד"ר סטיל תיאר את הצורך החיוני בכך שיהיה חילוף אופטימלי של נוזלים בגוף האדם כך:

" כאשר הדם ונוזלים אחרים זורמים בחופשיות, הרקמות יכולות לבצע את תפקידן ללא הפרעות. כאשר פציעה או מחלה מתרחשת, התוצאה יכולךה להיות פיתול או דחיסה של כל הרקמה, כולל מערכת הדם. זרימת הדם והנוזלים נחסמת, וחלקים שונים של הגוף עלולים להיפגע ולא לקבל מספיק הזנה. חסימה כזו יכולה להיות גורם משמעותי בגרימת מחלות.

"מהתא הקטן ביותר אל העצם הגדולה ביותר, הגוף כולו חי ונמצא ללא הפסקה בתנועה קצבית ודינמית. הדם זורם , הלימפה מתנקזת, ונוזל עמוד השדרה פועם. הלב דופק, החזה מתרחב ומתכווץ עם כל נשימה. כל איבר נע בעדינות בעודו מבצע את תפקידו. לכל מבנה בגוף יש פעילות קצבית משלו. מה שמומחי אנטומיה חשים בידיהם היא האנטומיה החיה . כשתנועה זו נפגעת ,הרקמות אינן פועלות כפי שהן אמורות לפעול, תסמינים מתפתחים ומחלה עלולה להתפתח. ד"ר סטיל תיאר את התהליך כך: מחלה היא תוצאה של אבנורמליות אנטומית המובילה לבעיה פיזיולוגית."

הגוף האנושי תמיד עובד כדי לשמור על תפקוד מאוזן. ד"ר סטיל הצהיר: " כל הרפואות הדרושות על מנת להבריא, קיימות בגוף האדם. " הוא הבין שברקמות יש חוכמה פנימית ועוצמה מלאת ידע המאפשר שיקום, שיש בכל תא אינטליגנציה המאפשרת את שימור הגוף.

מנגנון נשימתי ראשוני-

" ראשוני – מתייחס לחשיבות העליונה , אפילו מעל הנשימה הריאתית. ד"ר סאתרלנד טען שהמרכזים הפיזיולוגיים של הגוף ממוקמים ברצפת החדר הרביעי במוח, והם מסדירים את הפעילות של הנשימה הריאתית, עיכול, הוצאת פסולת ועוד, פעילויות אלו תלויות בפעילות של מערכת העצבים המרכזית, ומכאן החשיבות העליונה שלה בשמירה על החיים.

נשימתי- קשור לחילופי גזים, חילף חומרים והוהלת חומרים הדרושים לתאי הגוף השונים.

מנגנון – יש חמישה מרכיבים שונים שפועלים יחד כדי ליצור מנגנון אחד משולב בגוף האדם.

תנועה קצבית של המוח וחוט השדרה

התנועה המובנית של מערכת העצבים המרכזית ( CNS) היא תנועה אדינה, איטית דמוית דופק. היא מתוארת כבעלת מחזור דו שלבי, שעשוי לחזור על עצמו בצורה קצובה (ריתמית). ה-CNS  כולו מתקצר ומתעבה במהלך השלב הראשון, ומתארך ונעשה צר בשלב השני.

ההתבוננות של אנטוניו בגוף האדם היא הולסטית הוא מנסה  להגיע לתובנות ולשורש הבעיה על ידי קשרים בין רקמות, עצבים ותאים.

ליצירת קשר 0525090055

מוקד זימון תורים 035711999

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב

עלות פגישת ייעוץ 300 ש"ח

 
 
 
קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548