מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאב | אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | הרבליסט קליני | בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב | טלפון 03-5711999

 

מערכת העצבים 

עיקר הטיפול האנרגטי צמחי במערכת העצבים!

מערכת העצבים היא מערכת מופלאה ביותר אשר גורמת לנו להרגיש מאושרים, להרגיש טוב יותר, להרגיש כמה קר או חם בחוץ, להרגיש הרגשת כאב וגם להרגיש טוב יותר.
מיליונים של פיסות מידע מעוברות אלינו מהעולם הפנימי והחיצוני לגוף, אשר נקלטות באותו זמן על ידי המרכזים העצביים החושיים, מעובדות וגורמות לתגובה במהירות האור.
מערכת העצבים היא מערכת מפותחת מאוד ורגישה להשפעות שליליות אשר נגרמות מעודף גירויים, לחץ סטרס נפשי, עומס רב , שחיקה.
מערכת העצבים מקבלת ממערכות החישה מידע על גירויים בסביבה ומשתמשת במידע הרחב הזה על מנת לבצע בקרה ופיקוח על תהליכי התנהגות.
טראומות נפשיות גופניות עקב חיים לא פשוטים שפרוסים על עשורים שלמים של חיינו, מצבים חברתיים לא בריאים, מחלות שונות במהלך החיים, כל הבעיות האלו גורמות שיבוש של הפעלה תקינה של המערכת.
ועל ידי כך עלול להוביל למגוון רחב של בעיות בריאות אשר פוגעות בתפקוד התקין ובאיכות החיים של רבים מאנשי העולם הרחב. הסבל הוא רב מאוד בהמון אספקטים, כאשר ההנאה מאיכות חיים נפגמת וקשה מאוד להפיק הנאה , למידה והתפתחות.
אנטוניו משתמש עם צמחי מרפא אנרגטים מאוד הפועלים ישירות על מגוון רחב 
ביותר של אלמנטים המחברים בין גוף ,נפש , רוח ומוח. השפעה נוספת הם פיטוכימיקליים אשר מגלמים בתוכם אספקטים רבים וטובים.
צמחי המרפא האנרגטיים משפיעים על מערכות חשובות אשר מחזקות את מערכת העצבים, סדטיבים ,משרי שינה טובה, משככי כאבים, מרפים ומרגיעים, ממריצים, נוגדי דיכאון ואדפטוגנים.
אנטוניו טרו משתמש בכל המערך האנרגטי הרוחני והנפשי כדי לנצל את האנרגיה המדהימה שיש בצמחי מרפא .
תחום ההתמחות של אנטוניו ברפואת הצמחים הוא הרבליסט קליני ובעיות כאב כרוני.

אנטוניו למד את תחום הפיטותרפיה (רפואת הצמחים) בארץ ובעולם וחקר את השפעותיו בהוואי על מחלות כרוניות מורכבות ובניהן מחלת הסרטן.

מספרים שאנטוניו הגיע במהלך השנים לתובנות פורצות דרך, שהביאו לכך שפיתח גישת אבחון וטיפול ייחודית – שיטת קרניו ניוראנטומי. הגישה האנטומית שלו רחבה , מתבוננת בקשרים נוירואנטומיים בגוף האדם ופותרת מגוון בעיות באמצעות השיטה פרי פיתוחו.

"גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה",  הוא מסביר . "אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים" . לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה, ובהמשך לכך- לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

" גוף האדם הוא יחידה, אורגניזים משולב שבו שום חלק אינו פועל באופן עצמאי"

"המבנה והתפקוד קשורים זה לזה באופן הדדי. המבנה שולט בתפקוד.

ד"ר סטיל תיאר את הצורך החיוני בכך שיהיה חילוף אופטימלי של נוזלים בגוף האדם כך:

" כאשר הדם ונוזלים אחרים זורמים בחופשיות, הרקמות יכולות לבצע את תפקידן ללא הפרעות. כאשר פציעה או מחלה מתרחשת, התוצאה יכולךה להיות פיתול או דחיסה של כל הרקמה, כולל מערכת הדם. זרימת הדם והנוזלים נחסמת, וחלקים שונים של הגוף עלולים להיפגע ולא לקבל מספיק הזנה. חסימה כזו יכולה להיות גורם משמעותי בגרימת מחלות.

"מהתא הקטן ביותר אל העצם הגדולה ביותר, הגוף כולו חי ונמצא ללא הפסקה בתנועה קצבית ודינמית. הדם זורם , הלימפה מתנקזת, ונוזל עמוד השדרה פועם. הלב דופק, החזה מתרחב ומתכווץ עם כל נשימה. כל איבר נע בעדינות בעודו מבצע את תפקידו. לכל מבנה בגוף יש פעילות קצבית משלו. מה שמומחי אנטומיה חשים בידיהם היא האנטומיה החיה . כשתנועה זו נפגעת ,הרקמות אינן פועלות כפי שהן אמורות לפעול, תסמינים מתפתחים ומחלה עלולה להתפתח. ד"ר סטיל תיאר את התהליך כך: מחלה היא תוצאה של אבנורמליות אנטומית המובילה לבעיה פיזיולוגית."

הגוף האנושי תמיד עובד כדי לשמור על תפקוד מאוזן. ד"ר סטיל הצהיר: " כל הרפואות הדרושות על מנת להבריא, קיימות בגוף האדם. " הוא הבין שברקמות יש חוכמה פנימית ועוצמה מלאת ידע המאפשר שיקום, שיש בכל תא אינטליגנציה המאפשרת את שימור הגוף.

מנגנון נשימתי ראשוני-

" ראשוני – מתייחס לחשיבות העליונה , אפילו מעל הנשימה הריאתית. ד"ר סאתרלנד טען שהמרכזים הפיזיולוגיים של הגוף ממוקמים ברצפת החדר הרביעי במוח, והם מסדירים את הפעילות של הנשימה הריאתית, עיכול, הוצאת פסולת ועוד, פעילויות אלו תלויות בפעילות של מערכת העצבים המרכזית, ומכאן החשיבות העליונה שלה בשמירה על החיים.

נשימתי- קשור לחילופי גזים, חילף חומרים והוהלת חומרים הדרושים לתאי הגוף השונים.

מנגנון – יש חמישה מרכיבים שונים שפועלים יחד כדי ליצור מנגנון אחד משולב בגוף האדם.

תנועה קצבית של המוח וחוט השדרה

התנועה המובנית של מערכת העצבים המרכזית ( CNS) היא תנועה אדינה, איטית דמוית דופק. היא מתוארת כבעלת מחזור דו שלבי, שעשוי לחזור על עצמו בצורה קצובה (ריתמית). ה-CNS  כולו מתקצר ומתעבה במהלך השלב הראשון, ומתארך ונעשה צר בשלב השני.

ההתבוננות של אנטוניו בגוף האדם היא הולסטית הוא מנסה  להגיע לתובנות ולשורש הבעיה על ידי קשרים בין רקמות, עצבים ותאים.

ליצירת קשר 0525090055 – אנטוניו טרו | טיפול בכאב | תזונה וריפוי טבעי |

מוקד זימון תורים 035711999

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב

עלות פגישת ייעוץ 300 ש"ח

 

 

 
.

 
 
 
קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548