מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאב | טיפול בכאב | אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | מכתב תודה | טיפולים פורצי דרך | בית הרופאים רחוב הברזל 11 רמת החייל תל אביב טלפון 03-5711999

חברים יקרים, אני חייב לשתף את מה שקיבלתי זה עתה בהודעה בפרטי.

אנטוניו יקר, אני מבקשת לברך אותך לשנה החדשה, וגם להודות לך ולספר לך איך השתנו חיי מאז שהכרתי אותך, איך בשקט שלך, בשלווה האופיינית רק לך, הצלחת לשנות דפוסי חשיבה סקפטיים המושרשים עמוק , במקביל אני אדם סקרן ואוהבת לדעת, ללמוד ולחקור, לפני שפגשתי אותך ביקשתי מעומק ליבי לקבל עזרה מהמדריכים שלי, אך היות והמדריכים שלי יודעים כמה הראש שלי קשה כשאני לא רואה דברים ברורים אז החליטו שם למעלה בוועדה שרק אנטוניו יכול להתגבר על התופעה הזאת שנקראת שושנה , כי גם אתה תופעה אז כנראה שהם החליטו שתופעה יכולה להבין תופעה , אז רציתי לומר לך תודה ענקית ושהתברכתי כשפגשתי אותך, כשחיי מתנהלים בין עצב לעצוב בין פסימיות לחוסר אמון ,מערבולת אנרגטית שלקחה אותי מעלה מטה אבל אף פעם לא למרכז, הלב אומר דבר והראש את היפוכו, אתה לקחת אותי פרוייקט ועם סבלנות רוגע ושקט, לאט לאט התחלתי להשתנות, הצחוק חזר לחיי, הסליחה והגמישות האהבה לעצמי והמפתח לליבי שהוא רק שלי, לימדת אותי לשחרר ולזרום בנהר החיים, לאהוב את הטבע ולחבק עצים, להבין שהיקום זה לא שם זה כאן ואת גן העדן או הגיהנום אנחנו יוצרים כאן וזה כאן , להתרכז בהווה כדי ליצור את העתיד להפסיק לחשוב מחשבות סרק, לסדר את הראש ולנקות אותו ממחשבות וזה לא פשוט לי, בזכותך אני מרגישה היום מבורכת, מסתכלת על החיים בעיניים של ילדה למרות גילי המופלג, הולכת ללמוד לרקוד דבר שמעולם לא היה עולה על דעתי ועוד סלסה , בזכותך מפלס האושר שלי עלה , בזכותך אני מסתכלת על העצים והפרחים על השמים והכוכבים והיקום ומברכת על כך שהם ואני קיימים באותו עולם, אתה, בחור צעיר בגיל של ילדיי הצלחת היכן שרבים וטובים לפניך נכשלו, בזכות האהבה והלב הענק שלך , טוהר ליבך המשתקף מעינך ויושר ליבך הם עושים את ההבדל, ולחשוב שהגעתי אליך בשביל המכונה , היום אני יודעת שהמכונה זה היה רק תרוץ שלהם שם למעלה כדי שאגיע לפגוש את המלאך שלי ,אז נכון תודה זו מילה ואני רוצה לומר לך שאני יוצקת תוכן למילה הזו מתוך ליבי ברגשות של אהבה והערכה אין סופיים ,אני מברכת אותך בשנה טובה, מאושרת, שמחה, בשפע וכל הטוב שבעולם , עם המשפחה הנהדרת שלך, שתראה רק אושר ושמחה ושבורא עולם ישמור עליך מכל משמר ויחזיר לך שבעתיים ממה שאתה עושה עבורי , מחבקת אותך ושומרת עליך בתוך ליבי האוהב.

מספרים שאנטוניו הגיע במהלך השנים לתובנות פורצות דרך, שהביאו לכך שפיתח גישת אבחון וטיפול ייחודית – שיטת קרניו ניוראנטומי. הגישה האנטומית שלו רחבה , מתבוננת בקשרים נוירואנטומיים בגוף האדם ופותרת מגוון בעיות באמצעות השיטה פרי פיתוחו.

"גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה",  הוא מסביר . "אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים" . לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה, ובהמשך לכך- לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

" גוף האדם הוא יחידה, אורגניזים משולב שבו שום חלק אינו פועל באופן עצמאי"

"המבנה והתפקוד קשורים זה לזה באופן הדדי. המבנה שולט בתפקוד.

ד"ר סטיל תיאר את הצורך החיוני בכך שיהיה חילוף אופטימלי של נוזלים בגוף האדם כך:

" כאשר הדם ונוזלים אחרים זורמים בחופשיות, הרקמות יכולות לבצע את תפקידן ללא הפרעות. כאשר פציעה או מחלה מתרחשת, התוצאה יכולךה להיות פיתול או דחיסה של כל הרקמה, כולל מערכת הדם. זרימת הדם והנוזלים נחסמת, וחלקים שונים של הגוף עלולים להיפגע ולא לקבל מספיק הזנה. חסימה כזו יכולה להיות גורם משמעותי בגרימת מחלות.

"מהתא הקטן ביותר אל העצם הגדולה ביותר, הגוף כולו חי ונמצא ללא הפסקה בתנועה קצבית ודינמית. הדם זורם , הלימפה מתנקזת, ונוזל עמוד השדרה פועם. הלב דופק, החזה מתרחב ומתכווץ עם כל נשימה. כל איבר נע בעדינות בעודו מבצע את תפקידו. לכל מבנה בגוף יש פעילות קצבית משלו. מה שמומחי אנטומיה חשים בידיהם היא האנטומיה החיה . כשתנועה זו נפגעת ,הרקמות אינן פועלות כפי שהן אמורות לפעול, תסמינים מתפתחים ומחלה עלולה להתפתח. ד"ר סטיל תיאר את התהליך כך: מחלה היא תוצאה של אבנורמליות אנטומית המובילה לבעיה פיזיולוגית."

הגוף האנושי תמיד עובד כדי לשמור על תפקוד מאוזן. ד"ר סטיל הצהיר: " כל הרפואות הדרושות על מנת להבריא, קיימות בגוף האדם. " הוא הבין שברקמות יש חוכמה פנימית ועוצמה מלאת ידע המאפשר שיקום, שיש בכל תא אינטליגנציה המאפשרת את שימור הגוף.

מנגנון נשימתי ראשוני-

" ראשוני – מתייחס לחשיבות העליונה , אפילו מעל הנשימה הריאתית. ד"ר סאתרלנד טען שהמרכזים הפיזיולוגיים של הגוף ממוקמים ברצפת החדר הרביעי במוח, והם מסדירים את הפעילות של הנשימה הריאתית, עיכול, הוצאת פסולת ועוד, פעילויות אלו תלויות בפעילות של מערכת העצבים המרכזית, ומכאן החשיבות העליונה שלה בשמירה על החיים.

נשימתי- קשור לחילופי גזים, חילף חומרים והוהלת חומרים הדרושים לתאי הגוף השונים.

מנגנון – יש חמישה מרכיבים שונים שפועלים יחד כדי ליצור מנגנון אחד משולב בגוף האדם.

תנועה קצבית של המוח וחוט השדרה

התנועה המובנית של מערכת העצבים המרכזית ( CNS) היא תנועה אדינה, איטית דמוית דופק. היא מתוארת כבעלת מחזור דו שלבי, שעשוי לחזור על עצמו בצורה קצובה (ריתמית). ה-CNS  כולו מתקצר ומתעבה במהלך השלב הראשון, ומתארך ונעשה צר בשלב השני.

ההתבוננות של אנטוניו בגוף האדם היא הולסטית הוא מנסה  להגיע לתובנות ולשורש הבעיה על ידי קשרים בין רקמות, עצבים ותאים.

 

ליצירת קשר 0525090055 אנטוניו טרו | טיפול בכאב | תזונה וריפוי טבעי |

מוקד זימון תורים 035711999

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב

עלות פגישת ייעוץ 300 ש"ח

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548