מוזמנים להתקשר: 03-5711999

קליניקה לכאב | הפסקת עישון | אנטוניו טרו – תזונה וריפוי טבעי | הרבליסט קליני | בית הרופאים רחוב הברזל 11 רמת החייל תל אביב \ טלפון 03-5711999

 

 

חברים יקרים! טיפול בגמילה מעישון !

לפני 20 שנה עשיתי מחקר קליני על עצמי בנושא עישון סיגריות במשך שנה וחצי.
התחלתי לעשן סיגריות לצורך מחקר והבנת נושא זה טוב יותר כדי שאוכל למצוא שפה משותפת עם האנשים שמעשנים כדי שאוכל לחוש ולחוות את אותם רגעים קשים של התמכרות לסיגריות .המחקר היה מרתק!! לקח לי להפסיק לעשן חצי שנה נוספת עם 5 ניסיונות כושלים כאשר בכול ניסיון הבנתי , למדתי והחכמתי ופיתחתי שיטות איך ומה ניתן לעשות כדי להפסיק לעשן בפעם אחת ולתמיד. במשך המחקר נכנסתי למעבדות עשרות פעמים כדי לבחון ולהבין את המשמעות הכימית של התמכרות הגוף, התאים , המוח, וההתמכרות הפסיכולוגית לעשן הסיגריות.
הבנתי שההתמכרות היא קשה מאוד, אך עם יוזמה, חלום, נחישות והמון תשוקה לנושא זה , הגעתי לנוסחה המנצחת להפסקת עישון. במשך עשרות שנים בהם אני מלווה חולי סרטן קשים מאוד שלי, חולים אשר עישנו סיגריות עוד בקבלת טיפולים של בית החולים ,ואשר נכנסו איתי למהלך של הבראה מהסרטן, לטיפולים של גוף נפש בקליניקה שלי. אותם חולים עישנו סיגריות בכמויות אדירות ולא הבינו עד כמה הניקוטין והמזהמים הנוספים מפריעים למהלך ההבראה שלהם. 

עם רצון עז נכנסתי למחקר שבצעתי כדי להביא את אותם חולים למצב הבנתי שאני אוכל לגמול אותם מסיגריות. ההצלחה היתה אדירה עוד לפני 20 שנה . אך כאשר סיימתי את המחקר שלי על עישון סיגריות הצלחתי לפתור את התעלומה להפסקת עישון מהר יותר.
היום אני עוזר לכל אדם, אישה, נער, וגם לגיל השלישי להפסיק לעשן כמה שיותר  מהר.
אני מעניק מבצעים לגופים גדולים במדינת ישראל כמו חברי דן, חברות ביטוח, חברי קופות חולים, חבר, צבא הגנה לישראל, ולכל חייל בודד שרוצה להפסיק לעשן, זה לא משנה לי איפה אתה עובד או באיזה קופה אתה. קח החלטה ותגיע לטיפול להפסקת עישון. ולמה אני עושה זאת ? כי אתה חשוב לי , הבריאות שלך חשובה לי.

לאחר עשורים רבים בהם אני מלווה חולים במחלות כרוניות כל כך קשות , ולאחר ידע לימודי עצום מתחום התזונה , הכימיה, הביו כימיה, אני יודע בדיוק למה המזהמים בסיגריות גורמים. עד כמה הסיגריות גורמות לנזק מצטבר בתאים ובמוח שלנו. מחלות קשות כמו סרטן ועוד….
הטיפול הטבעי והעוצמתי שהצלחתי לפתח במשך שנות המחקר שעשיתי יביא אותך מעשן יקר למודעות עצמית גבוה והכי חשוב ליכולת להפסיק לעשן.

מספרים שאנטוניו הגיע במהלך השנים לתובנות פורצות דרך, שהביאו לכך שפיתח גישת אבחון וטיפול ייחודית – שיטת קרניו ניוראנטומי. הגישה האנטומית שלו רחבה , מתבוננת בקשרים נוירואנטומיים בגוף האדם ופותרת מגוון בעיות באמצעות השיטה פרי פיתוחו.

"גוף האדם הוא מכונה מופלאה ומורכבת שחלקיה עובדים בתיאום מושלם זה עם זה",  הוא מסביר . "אולם כאשר דבר מה משתבש, מערכת העצבים מתריעה על כך ואנו מתחילים לסבול מכאבים" . לא תמיד קל לאבחן מהו מקור הבעיה, ובהמשך לכך- לא תמיד הטיפולים הרפואיים מצליחים לפתור אותה.

" גוף האדם הוא יחידה, אורגניזים משולב שבו שום חלק אינו פועל באופן עצמאי"

"המבנה והתפקוד קשורים זה לזה באופן הדדי. המבנה שולט בתפקוד.

ד"ר סטיל תיאר את הצורך החיוני בכך שיהיה חילוף אופטימלי של נוזלים בגוף האדם כך:

" כאשר הדם ונוזלים אחרים זורמים בחופשיות, הרקמות יכולות לבצע את תפקידן ללא הפרעות. כאשר פציעה או מחלה מתרחשת, התוצאה יכולךה להיות פיתול או דחיסה של כל הרקמה, כולל מערכת הדם. זרימת הדם והנוזלים נחסמת, וחלקים שונים של הגוף עלולים להיפגע ולא לקבל מספיק הזנה. חסימה כזו יכולה להיות גורם משמעותי בגרימת מחלות.

"מהתא הקטן ביותר אל העצם הגדולה ביותר, הגוף כולו חי ונמצא ללא הפסקה בתנועה קצבית ודינמית. הדם זורם , הלימפה מתנקזת, ונוזל עמוד השדרה פועם. הלב דופק, החזה מתרחב ומתכווץ עם כל נשימה. כל איבר נע בעדינות בעודו מבצע את תפקידו. לכל מבנה בגוף יש פעילות קצבית משלו. מה שמומחי אנטומיה חשים בידיהם היא האנטומיה החיה . כשתנועה זו נפגעת ,הרקמות אינן פועלות כפי שהן אמורות לפעול, תסמינים מתפתחים ומחלה עלולה להתפתח. ד"ר סטיל תיאר את התהליך כך: מחלה היא תוצאה של אבנורמליות אנטומית המובילה לבעיה פיזיולוגית."

הגוף האנושי תמיד עובד כדי לשמור על תפקוד מאוזן. ד"ר סטיל הצהיר: " כל הרפואות הדרושות על מנת להבריא, קיימות בגוף האדם. " הוא הבין שברקמות יש חוכמה פנימית ועוצמה מלאת ידע המאפשר שיקום, שיש בכל תא אינטליגנציה המאפשרת את שימור הגוף.

מנגנון נשימתי ראשוני-

" ראשוני – מתייחס לחשיבות העליונה , אפילו מעל הנשימה הריאתית. ד"ר סאתרלנד טען שהמרכזים הפיזיולוגיים של הגוף ממוקמים ברצפת החדר הרביעי במוח, והם מסדירים את הפעילות של הנשימה הריאתית, עיכול, הוצאת פסולת ועוד, פעילויות אלו תלויות בפעילות של מערכת העצבים המרכזית, ומכאן החשיבות העליונה שלה בשמירה על החיים.

נשימתי- קשור לחילופי גזים, חילף חומרים והוהלת חומרים הדרושים לתאי הגוף השונים.

מנגנון – יש חמישה מרכיבים שונים שפועלים יחד כדי ליצור מנגנון אחד משולב בגוף האדם.

תנועה קצבית של המוח וחוט השדרה

התנועה המובנית של מערכת העצבים המרכזית ( CNS) היא תנועה אדינה, איטית דמוית דופק. היא מתוארת כבעלת מחזור דו שלבי, שעשוי לחזור על עצמו בצורה קצובה (ריתמית). ה-CNS  כולו מתקצר ומתעבה במהלך השלב הראשון, ומתארך ונעשה צר בשלב השני.

ההתבוננות של אנטוניו בגוף האדם היא הולסטית הוא מנסה  להגיע לתובנות ולשורש הבעיה על ידי קשרים בין רקמות, עצבים ותאים.

ליצירת קשר 0525090055 – אנטוניו טרו 

מוקד זימון תורים 035711999

בית הרופאים הברזל 11 רמת החייל תל אביב

עלות פגישת ייעוץ 300 ש"ח

 

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548