מוזמנים להתקשר: 03-5711999

איך אפשר למגנט תינוק

התמכרויות

איך אפשר למגנט תינוק ?

 

אנטוניו טרו יועץ בתחום התזונה הטבעית, קאוצ'ר ומטפל אישי – מסביר קצת על התמכרויות

 

התינוק צריך להיות בגיל 9 – 12 שבועות …..

שבו מולו פנים אל פנים במרחק 40 ס"מ , ערבבו כפית אחת של סוכר בכוס מים אחת וערבבו היטב. קחו את המוצץ של התינוק טבלו אותו במי הסוכר והכניסו אותו לתוך הפה של התינוק וחכו 4 דקות , כשהזמן עבר התינוק ממוגנט, אתם יכולים לצאת מהחדר.

תחזרו אחרי 12 דקות עם המון אנשים מסביב, ומה שתגלו שהתינוק מתעלם מכולם. התינוק יסתכל רק אליכם בהערצה מוחלטת.

עכשיו מה שקורה הוא : שבלוטות הטעם של התינוק מותאמות למתקתקות של חלב שד, והרגע סיפקנו סוכרוז, סוכר שולחן, לבלוטות הטעם של התינוק.

עכשיו שימו לב מה קורה :  זה מפעיל דחף עצבי שמגיע לגזע המוח, כימיקלים מרגיעים ומשככי כאבים ( אופיאטים) , בני דודים של הרואין ומורפין, משוחררים בתגובה במוחו של התינוק, הם מגרים את שחרורו של כימיקל מוחי אחר בשם דופמין, שהוא אחראי על כל מה שנותן תחושה טובה.

התינוק חווה זאת בזמן שהסתכל עליכם, ועכשיו התינוק מקשר ביניכם לבין כל מה שטוב. דרך אגב זה לא חייב להיות התינוק שלכם, תוכלו למגנט את התינוק של כל אחד.

בתי חולים ניסו את זה למעשה : אם תקחו תינוק שרק נולד, או תינוק ביום הראשון או השני לחיו, ואתם עומדים לקחת בדיקת דם , הבדיקה האופיינית היא לקחת מחט קטנה , לדקור אותו בעקב, ולהוציא משם טיפת דם, אם תטפטפו מעט מים לפיו של התינוק קודם לכן, התינוק יבכה באותה מידה שבכה קודם. אבל אם תוסיפו מעט סוכר למים, תטפטפו אותם לפיו של התינוק , ואז תדקרו אותו בעקב , תגלו שהתינוק בוכה הרבה פחות. מה שקורה כאן הוא שאתם מגרים את שחרור האופיאטים, שהם בעלי ההשפעה מאלחשת מתונה על מוחו של התינוק.

בשורה התחתונה היא שסוכר הוא בעיקרו של דבר סם. לא בהכרח סם מזיק להחריד או קשה להחריד אך הוא בעל השפעות דמויות השפעות של סמים אף על פי כן, בהייתן העובדה שהוא פועל על מערכת שיכוך הכאב ( המערכת האופייאידית ) במוח.

כשאנחנו נעשים תינוקות מבוגרים, אלה סוגי הסוכר בהם אנחנו משתמשים, ואנחנו מגיבים כל אחד בדרך שלו. כפית סוכר מכילה כ- 15 קלוריות בלבד זו לא באמת בעיה גדולה . הבעיה בסוכר עם זאת הוא שהוא נמצא בכל מוצר, קל מאוד לקבל כמויות גדולות שלו שמצטברות.

יש חומר שנקרא, נרקן זהו סם מעכב אופיאטים, בחור שמזריק לעצמו הרואין ברחוב לדוגמא , ובטעות לא מעריך נכונה את הכמות, הבחור מזריק יותר מדי הרואין מתחיל לרעוד ומתעלף, חבריו לא יודעים מה לעשות, הבחור הולך למות …. על בטוח , מה עושים לוקחים אותו במהירות לחדר מיון שם מנסים למצוא וריד ומזריקים לו נרקן זה מעכב אופיאטים. מה שהנרקן עושה זה למנוע מהרואין את היכולת להשפיע על המוח.

הבחור מתעורר לחיים וכך אתם יכולים להציל נרקומן ממוות בטוח. עכשיו דוגמא : אילו הייתם נותנים את אותה התרופה ( נרקן ) למכור או למכורה לשוקולד, אני לא מתכוון לאדם שאוהב שוקולד, אני מתכוון לאדם שמכור לזלילה של שוקולד, שמוציא עליו המון כסף, הייתם מגלים דבר מדהים.

הם היו טועמים שוקולד ואז מניחים אותו בחזרה, יש לו טעם של שוקולד , יש לו את המרקם של שוקולד בפה, אך הפיתוי שלו במידה רבה נעלם . מה שזה מוכיח לנו הוא שהחלק שאנו מודעים לו הוא הטעם, אך מה שקורה במציאות הוא השפעה על המוח שבמהלכה כימיקלים אופיאטים משוחררים בתגובה לטעמו של שוקולד, וזו הסיבה שאנו מתפתים לאכול אותו, במיוחד בכל פעם שאתם זקוקים למעט שיכוך רגשי. אם אתם עייפים, אם אתם כועסים, אם אתם מוטרדים, אם אתם בודדים, ועוד רבות תופעות כאלה או אחרים. אנו נוטים לפנות אל סוגי המזון האלה במיוחד בזמנים הללו. זו השפעה של סם.

שוקולד הוא לא רק סוכר.

אדם שמכור לשוקולד לא יהיה מרוצה מקופסא של קוביית סוכר. נכון ? שוקולד מכיל קפאין, שוקולד מכיל תאוברומין ומכיל עוד המון המון מוצרים, שוקולד הוא בית מרקחת שלם של חומרים ממכרים. תאוברומין הוא סם מרץ מתון עבור בני האדם, אך עשוי להיות קטלני עבור כלבים, אז זו הסיבה שאסור לתת שוקולד לכלבים שלכם.

רק בריאות שלכם אנטוניו.

קידום אתרים אורגני לאוס בניית אתרים

השאר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

מוזמנים להתקשר 0526645548